RUARK AUDIO R3

RUARK AUDIO R3
System muzyczny R3 – kompaktowy dizajn, ekspansywny dźwięk

System R3 zapewnia przesyłanie strumieniowe Wi-Fi i obsługę serwisów muzycznych Spotify Connect, Amazon, Tidal i Deezer. Wyposażony został również w multiformatowy odtwarzacz CD, odbiornik Bluetooth aptX, odbiornik SmartRadio, port USB-C do odtwarzania i ładowania smartfonów oraz dodatkowe wejścia cyfrowe i analogowe. Jego podstawą jest stereofoniczny wzmacniacz pracujący w klasie AB, napędzający firmowe głośniki NS+. R3 to system muzyczny, który może zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających słuchaczy.

Starannie przemyślane proporcje tworzą przyjemny wygląd, a dzięki nowej, metalowej podstawce odnosi się wrażenie, że R3 unosi się gotowy do działania. Jakość wykonania stoi na najwyższym poziomie – od wyprofilowanej formy ręcznie wykonanej obudowy, przez chłód szkła i ciepło maskownicy z tkaniny, aż do gałki RotoDial, która sprawia, że ​​obsługa R3 jest prosta i intuicyjna.

Obudowa została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić idealną przestrzeń dla przetworników NS+. To głośniki wyposażone w kosz umożliwiający bezproblemowy przepływ powietrza, system mocnych magnesów neodymowych i lekką membranę. Dzięki tym rozwiązaniom głośniki te zapewniają otwarty i dynamiczny dźwięk, który przeczy ich rozmiarom.

Głośniki napędzane są wysokiej klasy, stereofonicznym wzmacniaczem pracującym w klasie AB , pomimo że niemal wszyscy inni producenci stosują w takich urządzeniach tanie wzmacniacze pracujące w klasie D. Dzięki własnemu oprogramowaniu i zaawansowanemu cyfrowemu przetwarzaniu sygnału dźwięk jest precyzyjnie kontrolowany na każdym poziomie głośności,  a realistyczna scena dźwiękowa stereo wykracza daleko poza kompaktową budowę R3.

Główne cechy

Dźwięk z wyjątkową stereofonią

Przesyłanie strumieniowe Wi-Fi ze Spotify

Multiformatowy odtwarzacz Compact Disc

Serwisy Tidal, Deezer i Amazon Music

Odbiornik AptX Bluetooth do 24-bitowego przesyłania strumieniowego w wysokiej rozdzielczości

Tuner SmartRadio z obsługą radia internetowego/DAB/DAB+/FM

Odtwarzanie przez wejście USB/port ładowania

Pilot na podczerwień

Pomocnicze wejścia cyfrowe i analogowe

Wyświetlacz OLED o wysokim kontraście, z dużym zegarem

Port Ethernet

Wzmacniacz stereo pracujący w klasie AB

Znamionowa moc wyjściowa: 30 W

Przetworniki Ruark NS+ z neodymowymi magnesami

Wykończenie: naturalny fornir z drewna orzechowego lub lakier w szarym kolorze

Wymiary (szer. x wys. x gł.): 167 x 420 x 220 mm

Waga: 5,3 kg

 Cena detaliczna 3290 zł

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj