SAMSUNG HT-J4550, HT-J4530, HT-J4500 & HT-J4200

SAMSUNG HT-J4550, HT-J4530, HT-J4500 & HT-J4200
Popatrzmy...

Zestawy kina domowego stały się elementem niezbędnym w domu każdego szanującego się miłośnika filmów. Ich wybór jest naprawdę szeroki, a liczba dostępnych konfiguracji pozwala użytkownikom dobrać odpowiedni dla swoich potrzeb i wnętrza zestaw. Firma Samsung wprowadziła do sprzedaży nowe kina domowe oznaczone jako seria 4, łączące w sobie szeroki wybór konfiguracji i rozbudowaną funkcjonalność.

Nowe zestawy kina domowego Samsung zostały zaprojektowane z myślą o połączeniu funkcjonalności oraz wysokiej jakości dźwięku i obrazu w konfiguracjach odpowiednich dla każdego użytkownika. Wszystkie zestawy wchodzące w skład serii 4 Samsung gwarantują też dostęp do nowej, bardziej rozbudowanej platformy Opera TV Store 4.0. Korzystając z niej, zyskujemy dostęp do ponad 250 aplikacji, które zapewnią ogromną dawkę rozrywki.

Wysoką jakość obrazu i dźwięku w nowych zestawach kina domowego Samsung zapewniają zastosowane rozwiązania technologiczne. Odtwarzacze Blu-ray wchodzące w skład zestawów zostały wyposażone w funkcję skalowania obrazu z płyt DVD do rozdzielczości Full HD, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się wysoką rozdzielczością oglądając ulubione pozycje z domowej filmoteki. Z kolei zastosowana technologia Crystal Amplifier Plus, będzie odpowiadać za dokładne filtrowanie źródła dźwięku, oczyszczając je z wszelkich cyfrowych zakłóceń. Ponadto, każdy z zestawów kina domowego Samsung serii 4 posiada takie dogodne funkcje jak Bluetooth Sound On oraz możliwość konwersji treści z płyt Audio do formatu MP3.

Serię 4 kin domowych Samsung tworzą łącznie 4 modele: HT-J4550, HT-J4530, HT-J4500 oraz HT-J4200. Zestawy Samsung HT-J4550, 4530 oraz 4500 to zestawy w konfiguracji 5.1 o łącznej mocy (RMS) 500 W. Charakteryzują się jednak różnorodnym zestawieniem głośników. Model HT-J4550 został wyposażony w cztery głośniki typu tallboy. Głośniki tego typu są wydajne i bardzo efektowne, jednak nie każdy ze względu na dostępną przestrzeń może pozwolić sobie na umieszczenie takiego zestawu w salonie. Dlatego firma Samsung przygotowała dodatkowe dwie propozycje o tej samej mocy – modele HT-J4530 oraz HT-J4500, które zostały wyposażone odpowiednio w 2 głośniki tallboy i 2 satelity oraz w 4 satelity.

Całość serii uzupełnia model HT-J4200, bardziej kompaktowy i przewidziany dla użytkowników dysponujących małymi przestrzeniami. Zestaw kina domowego został przygotowany w konfiguracji 2.1 z dwoma głośnikami typu satelite, które wygenerują dźwięk o łącznej mocy (RMS) 250 W. Dzięki temu, wysokiej jakości dźwiękiem i obrazem będziemy mogli cieszyć także w mniejszych pomieszczeniach.Kategorie: NOWOŚCI
Tags: kino domowe

Skomentuj