SAMSUNG HT-J5150

SAMSUNG HT-J5150
Tysiąc watów, skalowanie do Full HD, zaawansowane przetwarzanie sygnału źródłowego... Spokojnie można czekać na nowego "bonda" i świeże "Gwiezdne wojny"

Każdy zapalony kinoman kocha oglądać filmy w najwyższej jakości. Miłośnicy domowych seansów filmowych dobrze wiedzą, że oprócz doskonałego telewizora, niezbędny jest także wysokiej klasy zestaw kina domowego. Dopiero on umożliwi doświadczenia prawdziwe kinowych doznań w naszym salonie. Takim urządzeniem jest najnowszy zestaw kina domowego Samsung HT-J5150.

Model HT-J5150 to zestaw 5.1, który jest w stanie wygenerować dźwięk o mocy całkowitej (RMS) 1000W. Zestaw został wyposażony w cztery wysokiej jakości i efektowne głośniki typu tallboy. W skład nowego kina domowego Samsung wchodzi także wydajny odtwarzacz Blu-ray, który posiada zaimplementowany algorytm skalowania obrazu. Dzięki temu, zgromadzona przez ostatnie lata kolekcja ulubionych filmów na DVD zyska nową jakość – obraz z tego nośnika zostanie przeskalowany do rozdzielczości Full HD 1080p.

Zestaw Samsung HT-J5150 zapewni wysokiej klasy dźwięk, o którym marzy każdy miłośnik kina. Najnowszy zestaw kina domowego wyróżnia się zastosowaną w nim opatentowaną technologią Crystal Amplifier Pro, która znacząco poprawia jakość dźwięku poprzez zaawansowane przetwarzanie sygnału źródłowego. Dostarczy głębszy i dokładniejszy bas, dzięki temu że wibracje rozchodzą się na powierzchni całego systemu audio. W połączeniu z technologią Power Bass gwarantuje to wierne odwzorowanie niskich tonów. Zależnie od naszego nastroju, oglądanych filmów czy słuchanej muzyki – dźwięk będzie brzmiał zawsze tak jak chcemy. To zasługa funkcji User EQ, czyli equalizera do którego dostęp uzyskamy na ekranie telewizora. Za jego pomocą dostosujemy brzmienie dźwięku o każdej częstotliwości do naszych potrzeb.

Wśród rozbudowanej funkcjonalności kina domowego HT-J5150 znajdują się m. in. możliwość kopiowania zawartości z nośników fizycznych na podłączoną zewnętrzną pamięć USB czy konwersja płyt Audio CD do formatu MP3. Zestaw został także wyposażony w radio FM z RDS. Ulubione audycje będziemy mogli także nagrać na pamięć USB. Ponadto, za sprawą funkcji TV Sound ON tylko jeden przycisk dzieli nas od oglądania ulubionych filmów i seriali z wysokiej jakości dźwiękiem przestrzennym. Funkcja ta jest aktywna w przypadku podłączenia kina do telewizora za pośrednictwem HDMI. Wystarczy wcisnąć jeden przycisk na pilocie, aby błyskawicznie aktywować potężny zestaw kina domowego Samsung HT-J5150.

Odtwarzane nośniki / formaty

Płyty: Blu-ray Video, DVD-Video/DVD±R/DVD±RW, CD DA/CD-R/CD-RW, VCD 1.1

Formaty: AVCHD, DivX, WMV(1/2/3/7/9), WMA, LPCM, FLAC, AAC, MP3, JPEG (HD)
Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj