SAMSUNG HW-J650

SAMSUNG HW-J650
Bezprzewodowy soundbar wzmocniony bezprzewodym subwooferem. Zestaw, który można sparować nie tylko z telewizorem, ale także komputerem czy tabletem 

Soundbar HW-J650 to idealny partner najnowszych telewizorów UHD Smart TV. Zapewnia wysoką jakość dźwięku podczas oglądania telewizji, odtwarzania filmów czy muzyki, także z urządzeń przenośnych. Dzięki minimalistycznemu designowi doskonale uzupełnia telewizory firmy Samsung, oferując wrażenia słuchowe nieporównywalne z osiąganymi tylko z głośników telewizora.

Soundbar Samsung HW-J650 jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie mają dość miejsca na rozbudowane, wielokanałowe zestawy kina domowego albo nie chcą wypełniać wnętrz licznymi elementami nagłośnienia. W zestawie HW-J650 znajdziemy bezprzewodowy soundbar, oraz osobny, także bezprzewodowy, aktywny głośnik niskotonowy (subwoofer), z membraną o średnicy 7 cali. Całość tworzy system 4.1, który wytwarza dźwięk o łącznej mocy aż 320 W (RMS). Wymiary głośnika (1060 x 51 x 71,5 mm) sprawiają, że świetnie sprawdzi się w małych wnętrzach, a wysoka sprawność pozwala wypełnić dźwiękiem nawet spory salon. Soundbar HW-J650 może też współpracować z systemem Samsung Multiroom, pozwalającym cieszyć się z dźwięku w wielu pomieszczeniach.

Łatwe połączenie z telewizorem, smartfonem i tabletem

Bezprzewodową łączność między soundbarem a telewizorem firmy Samsung zapewnia łącze Bluetooth. Za pomocą funkcji TV SoundConnect urządzenia wykryją się automatycznie. Bezprzewodowe połączenie soundbara z telewizorem Samsung z funkcją TV SoundConnect pozwala też na sterowanie tymi urządzeniami jednym pilotem. Za pośrednictwem technologii Bluetooth, bez przewodów połączymy system HW-J650 także ze smartfonem, tabletem lub komputerem. Dzięki obsłudze kodeka Bluetooth HIFI Codec, muzykę z urządzeń mobilnych odtworzymy przez soundbar bez strat w jakości dźwięku. Dedykowana aplikacja Samsung Audio Remote umożliwi sterowanie soundbarem z poziomu urządzenia mobilnego.

Perfekcyjny dźwięk bez plątaniny kabli

Dzięki funkcji Surround Sound Expansion mamy wrażenie, że dźwięk generowany przez soundbar dochodzi prosto z telewizora. Funkcja ta zwiększa też głębię ścieżki dźwiękowej. Dla jak najlepszej jakości brzmienia, każdy z głośników HW-J650 jest zasilany przez osobny wzmacniacz. W połączeniu z dwukrotnie filtrującą dźwięk technologią Crystal Amplifier, zapewnia to czyste, naturalne brzmienie, wolne od zakłóceń.

Urządzenie obsługuje dwa najpopularniejsze w kinie domowym formaty dźwięku: Dolby Digital (5.1 ch) i DTS (2 ch), stosowane na płytach DVD i Blu-ray. Tryb nocny ułatwia oglądanie wieczorami, bez obawy o sen innych domowników. Funkcja ta automatycznie dopasowuje poziom i dynamikę dźwięku. Nie musimy już oglądać wieczorem filmów z pilotem w dłoni, aby co chwilę ściszać efekty w filmach lub nagłaśniać dialogi. Docenią to m.in. rodzice małych dzieci.

Soundbar ma też przygotowane 4 tryby DSP, osobne dla odtwarzania różnych rodzajów dźwięku: Music, Voice, Sports, Cinema. Dzięki temu, po wybraniu odpowiedniego trybu odsłuchu, można bez zakłóceń cieszyć się nastrojową muzyką, wyrazistym głosem lektora lub informacjami w wiadomościach, żywiołowym komentarzem transmisji sportowych lub wciągającą ścieżką dźwiękową w ulubionych filmach.


Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj