SAMSUNG HW-J7500R

SAMSUNG HW-J7500R
W tym roku rodzina zakrzywionych soundbarów Samsung wzbogaciła się o odświeżony model – HW-J7500R. Urządzenie zaprojektowano z myślą współpracy z flagowymi, zakrzywionymi modelami telewizorów Samsung SUHD i UHD serii 6 i wyższych.

Soundbar został wyposażony w 8 wbudowanych głośników oraz bezprzewodowy głośnik niskotonowy z membraną o średnicy 7 cali. Całość tworzy system typu 4.1, który generuje potężny dźwięk o mocy wyjściowej (RMS) 320W. Każdy z głośników posiada swój dedykowany wzmacniacz, dzięki czemu dźwięk jest czysty i dokładny. Z kolei głośniki umieszczone po bokach soundbara zapewniają niesamowite wrażenie otoczenia dźwiękiem. Konfiguracja i ułożenie głośników to efekt pracy inżynierów z laboratorium Samsung Audio Lab w Kalifornii.

hw_j7500r_r_perspective_black

Soundbar pozwala cieszyć się realistycznym i potęgującym emocje dźwiękiem w jakości HD, który zachowuje bogactwo oryginału poprzez zastosowanie próbkowania 192 kHz/24-bit. Urządzenie zostało też wyposażone w szereg technologii optymalizacji dźwięku, takich jak np. funkcja Surround Sound Expansion, która sprawia, że dźwięk rozprzestrzenia się po pomieszczeniu, zapewniając bardziej realistyczne i wciągające wrażenia. HW-J7500R oferuje 5 trybów przetwarzania dźwięku (DSP): muzyka, kino, głos, sport oraz tryb nocny.

Telewizor łączy się z soundbarem bez kabli za pomocą funkcji TV SoundConnect. Wystarczy tylko wstępnie sparować urządzenia, aby szybko włączyć swój system audio i cieszyć się doskonałym dźwiękiem.

hw_j7501r_r_perspective_silver

Soundbar jest kompatybilny z bezprzewodowym systemem głośników Samsung Multiroom. Dzięki temu stworzenie przestrzennego systemu audio jest niezwykle łatwe. Wystarczy umieścić dwa bezprzewodowe głośniki Samsung Multiroom z tyłu pomieszczenia i połączyć je z soundbarem. Pełny efekt przestrzenny można uzyskać bez stosowania jakichkolwiek kabli. Aplikacja Multiroom na urządzenia mobilne i smartwatche pozwala w pełni wykorzystać możliwości urządzeń Samsung audio. Służy za program do obsługi plików i różnorodnych serwisów streamingowych, a także umożliwia sterowanie soundbarem czy systemami Multiroom.

Soundbar o eleganckim, aluminiowym wykończeniu jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej (HW-J7500R) oraz srebrnej (HW-J7501R).

Kategorie: AUDIO-VIDEO, NOWOŚCI

Skomentuj