SAMSUNG LEVEL

SAMSUNG LEVEL
Przenośne, bezprzewodowe, kompatybilne ze smartfonami i tabletami Galaxy

Level Box to kompaktowy głośnik Bluetooth klasy premium z obudową wykonaną z metalu. Duży głośnik stereo (56 mm) o mocy 8W i pasywny radiator sprawiają, że system zapewnia dźwięk pełen mocy, charakteryzujący się wyrazistością i równowagą brzmienia. Specjalnie zaprojektowany format sprzętu zapewnia redukcję hałasu i tłumienie echa, a wbudowany mikrofon gwarantuje czystość głosu, co sprawia, że Level Box można wykorzystać do rozmów telefonicznych i telekonferencji. Wyjątkowo długa żywotność baterii (3600 mAh) pozwala cieszyć się ulubioną muzyką ponad 15 godzin na jednym ładowaniu.


Samsung Level Box mini jest wyposażony w duży (55 mm) głośnik stereofoniczny o mocy 4W i pasywny radiator. Poszczególne podzespoły urządzenia zostały zoptymalizowane po kątem mocy, precyzji i wiernego odtwarzanego dźwięku. Level Box i Level Box mini są kompatybilne z aplikacją Samsung Level, umożliwiającą sterowanie natężeniem dźwięku oraz korzystanie z funkcji SoundAlive. Innowacyjna technologia SoundAlive automatycznie koryguje dźwięk na podstawie analizy jego źródła, aby zapewnić jak najlepszą jego jakość. Głośnik wykorzystuje kodek aptX, aby użytkownik mógł cieszyć się ciągłą i odporną na zakłócenia transmisją. Specjalna konstrukcja urządzenia zapewnia redukcję szumów i pogłosu, a wbudowany mikrofon precyzyjnie rejestruje mowę. Dzięki temu urządzenie idealnie sprawdza się w trakcie połączeń konferencyjnych.


Kolorowa, lekka i częściowo metalowa obudowa Level Box mini jest o 30 procent węższa w porównaniu z Level Box. Funkcjonalność urządzenia zapewnia bateria o pojemności 1600 mAh, umożliwiająca odtwarzanie muzyki przez 25 godzin – nie ma więc obaw, że zapas energii skończy się w najmniej odpowiednim momencie. Głośnik jest dostępny w czterech wersjach kolorystycznych: niebieskiej, stalowej, czerwonej i srebrnej.


Łączenie urządzeń Level Box i Level Box mini z innymi urządzeniami jest bardzo proste. W celu szybkiego sparowania głośnika wystarczy umieścić obok niego telefon obsługujący standard NFC (Near Field Communications). Za pomocą przycisków umieszczonych na obudowie można uruchomić lub zatrzymać odtwarzanie utworu, regulować głośność, a nawet przyjmować i odrzucać połączenia telefoniczne.

Zarówno Level Box jak i Level Box mini są w pełni kompatybilne z najnowszymi smartfonami i tabletami Samsung, takimi jak GALAXY S5, GALAXY Alpha oraz GALAXY Tab S. Użytkownicy, którzy przechowują swoją ulubioną muzykę na sprzęcie mobilnym, mają teraz możliwość niezwykle wygodnego łączenia się z zewnętrznymi głośnikami, które zapewnią nagraniom wyjątkowe brzmienie.

O serii Level Kontynuując tradycję oferowania najlepszych w branży produktów mobilnych, firma Samsung przygotowała serię akcesoriów audio Level, zapewniających naturalną barwę dźwięku i maksymalny komfort, a przy tym przenośnych i eleganckich. Użytkownicy smartfonów i tabletów wyposażonych w te akcesoria mogą liczyć na wysoką jakość dźwięku. Seria Level obejmuje pięć rodzajów produktów audio opracowanych przez ekspertów, przeznaczonych dla różnych grup użytkowników urządzeń mobilnych:

Słuchawki: Level Over, Level On, Level In,

Bezprzewodowe głośniki: Level Box i Level Box Mini.

Każdy z produktów umożliwia przyjmowanie połączeń w czasie odbierania sygnału audio z dowolnego źródła.

Sugerowane ceny urządzeń:

Głośnik Level Box: 699 zł

Głośnik Level Box Mini: 399 zł

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj