SAMSUNG LEVEL LINK

SAMSUNG LEVEL LINK
Bezprzewodowy odbiornik i nadajnik dźwięku pracujący w technologii Bluetooth. Dzięki obsłudze kodeka aptX przesyła dźwięk o najwyższej jakości

Samsung Level Link to urządzenie, które może być wykorzystane zarówno jako nadajnik, jak i odbiornik dźwięku. Dzięki temu zakres jego zastosowań jest bardzo szeroki. Level Link pozwala połączyć urządzenia pracujące w technologii Bluetooth z tymi, które akceptują tylko połączenia kablowe.

Urządzenie obsługuje kodeki Samsung HD i aptX. W efekcie Samsung Level Link gwarantuje bezstratną jakość przesyłanego dźwięku. Najlepszym dźwiękiem możemy cieszyć się niezależnie do sytuacji – Level Link wykorzystując port AUX 3.5 mm, zamieni każde urządzenie niekompatybilne z technologią Bluetooth w bezprzewodowy nadajnik lub odbiornik. Dzięki temu najwyższą jakością dźwięku możemy delektować się niezależnie od sytuacji i urządzenia, bez zbędnej plątaniny kabli – zarówno mobilnie, jak i w domowym zaciszu.

Dzięki bardzo niewielkim rozmiarom (54.8×19.6×9.9 mm) i niskiej wadze (11.8 grama) można je wykorzystywać jako urządzenie osobiste, wręcz ubieralne. Z kolei wydajna bateria pozwoli na korzystanie z urządzenia aż do 6 godzin bez przerwy, a także na 200 godzin w trybie czuwania. Level Link został wyposażony w przyciski umożliwiające kontrolę głośności oraz zmianę odtwarzanych ścieżek. W efekcie, użytkownik nie musi za każdym sięgać po sparowane urządzenie, takie jak np. smartfon.

Samsung Level Link doskonale sprawdzi się jako odbiornik Bluetooth. Korzystając z niego, zamienimy dowolne słuchawki przewodowe w wygodny, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy z wbudowanym mikrofonem. Funkcjonalność ta sprawdzi się także podczas jazdy samochodem – dzięki zintegrowanemu mikrofonowi i klipsowi umożliwiającemu łatwe umieszczenie urządzenia w dogodnym miejscu stworzymy osobisty zestaw głośnomówiący, a poprzez podłączenie urządzenia do gniazda AUX odtworzymy muzykę ze smartfona wykorzystując system audio pojazdu. Na podobnej zasadzie Samsung Level Link umożliwi nam słuchanie muzyki z urządzeń mobilnych na domowych, analogowych systemach audio.

Za pomocą Level Link będziemy mogli także wysłać sygnał, korzystając z trybu nadajnika. Dużą zaletą Samsung Level Link jest funkcja strumieniowania dźwięku do dwóch urządzeń jednocześnie. W tym trybie, może przykładowo przesyłać dźwięk z telewizora do dwóch par słuchawek w taki sposób, by nie przeszkadzać pozostałym domownikom. Dzięki tej funkcjonalności będziemy mieli także okazję poszerzyć bezprzewodowy system audio Samsung Multiroom o dowolne urządzenie, po podłączeniu do niego Level Link. Tym samym, system oparty dotychczas o głośniki M3, M5 oraz M7 rozbudujemy o urządzenia analogowe, takie jak np. gramofon. Dzięki temu rozwiązaniu w całym domu będą miały okazje wybrzmiewać utwory z kolekcji ulubionych winyli.

Samsung Level Link dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej, niebieskiej i czerwonej.Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj