SAMSUNG LEVEL U

SAMSUNG LEVEL U
Samsung wprowadza nowe bezprzewodowe słuchawki

Firma Samsung Electronics wprowadza nowe słuchawki LEVEL U Bluetooth. Słuchawki zapewniają wysoką jakość dźwięku, także w przypadku połączeń telefonicznych, oraz są wygodne w codziennym użytkowaniu. Słuchawki LEVEL U są wyposażone w baterię o długiej żywotności i znakomicie sprawdzają się przy korzystaniu z aplikacji zamieniających tekst na mowę. Produkt będzie dostępny w sprzedaży w połowie lipca 2015 r.

Eleganckie i ergonomiczne wzornictwo

Level U oferowane w wielu atrakcyjnych wersjach kolorystycznych – niebiesko-czarnej, białej, złotej i niebieskiej – pasują do każdej stylizacji. Ważące zaledwie 33 g słuchawki z miękkimi i elastycznymi przegubami oraz regulowanym pałąkiem są wygodne w noszeniu. W Level U zastosowano tłumiące hałas wkładki, gwarantujące komfort nawet przy długotrwałym korzystaniu z urządzenia. Magnetyczne nauszniki przylegają do siebie, dzięki czemu nieużywane słuchawki łatwiej jest przenosić, gdyż zajmują one mniej miejsca.

Najlepsze parametry w tej klasie urządzeń

Słuchawki LEVEL U wyposażone są w dwa mikrofony. Jeden z nich rejestruje szum otoczenia, a drugi głos użytkownika. Następnie słuchawki filtrują i eliminują zewnętrzny hałas, aby zapewnić jak najlepszą jakość dźwięku w rozmowie telefonicznej. Optymalna jakość odsłuchu to także zasługa technologii redukcji szumu i pogłosu oraz 12‑milimetrowych dynamicznych głośników generujących bardziej zrównoważony dźwięk z bogatszym basem. Dzięki standardowi Bluetooth 4.1 oraz kodekowi apt‑X użytkownicy mogą liczyć na doskonałą jakość dźwięku bez plątaniny kabli.

Uniwersalne przeznaczenie

Dzięki dostępnej do pobrania aplikacji Samsung LEVEL słuchawki mogą przekazywać użytkownikowi szereg istotnych informacji, takich jak powiadomienia o nieodebranych połączeniach, alarmy, przypomnienia o zaplanowanych wydarzeniach oraz stan baterii. Powiadomienia te są przekazywane za pomocą funkcji zamiany tekstu na mowę, alarmu wibracyjnego oraz interaktywnej ikony na ekranie. Uniwersalny 5‑pinowy port ładowania oraz bateria pozwalająca na odtwarzanie muzyki przez 10 godzin, rozmowę przez 11 godzin lub stan czuwania przez 500 godzin gwarantują dopasowanie słuchawek LEVEL U do stylu życia każdego użytkownika. Urządzenie pomaga w swobodnym i nieprzerwanym utrzymywaniu łączności w każdej sytuacji.

* Kompatybilność z aplikacją Samsung Level:

1) Aplikacja Samsung Level (do pobrania) jest kompatybilna z urządzeniami mobilnymi Samsung pracującymi pod kontrolą systemu operacyjnego Android w wersji 4.2.2 lub nowszej. W zależności od parametrów technicznych urządzenia niektóre funkcje mogą być dla niektórych użytkowników niewidoczne, a część funkcji może być niedostępna.

2) Aby korzystać z aplikacji, użytkownik powinien sparować słuchawki z urządzeniem mobilnym przez Bluetooth.

** Czas działania baterii zależy od specyfiki użytkowania.


Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj