SAMSUNG MULTIROOM

SAMSUNG MULTIROOM
Świeża wersja bezpłatnej aplikacji pozwalającej na bezprzewodowe zarządzanie systemami i instalacjami muzycznymi.

Muzyka towarzyszy nam niemal na każdym kroku. Słuchamy jej jadąc samochodem czy nawet stojąc na przystanku. W domu zwracamy jednak uwagę nie tylko na jakość dźwięku, ale także łatwość obsługi sprzętu audio oraz możliwość jego łatwej konfiguracji. Dlatego też firma Samsung już kilka lat temu opracowała aplikację Multiroom, która pozwala sprawnie zarządzać bezprzewodowymi źródłami dźwięku. Teraz pojawiła się nowa, odświeżona wersja aplikacji, która jeszcze sprawniej pozwoli zarządzać muzyką w domu.

W sklepach Google Play dostępna jest już nowa, odświeżona wersja popularnej bezpłatnej aplikacji Samsung Multiroom. Zmianie uległ interfejs, który jest bardziej nowoczesny, atrakcyjny, a także intuicyjny. Urządzenia, które mogą być sterowane za pomocą aplikacji, widoczne są bowiem na zdjęciach, dzięki czemu nawet nieznajomość nazw poszczególnych modeli nie powoduje żadnych problemów z konfiguracją sprzętów. Wystarczy kilka kliknięć, aby sparować ze sobą głośniki czy wybrać źródło muzyki. Nowa wersja aplikacji jest dostępna również w języku polskim.

Świat dźwięków na kiwnięcie palcem

Aplikacja Multiroom pozwala w łatwy sposób kontrolować różne źródła dźwięku w mieszkaniu, w tym głośniki Multiroom 360 i soundbary obsługujące połączenie WiFi. Pobrana na telefon lub inne urządzenie mobilne przemienia je w muzyczne centrum dowodzenia. Dzięki temu możliwe jest zarządzanie każdym z głośników z osobna. Oznacza to, że w salonie możemy słuchać jazzu, jednocześnie puszczając w kuchni najnowsze przeboje pop, czy uspokajające kołysanki w pokoju dziecięcym. A wszystko to na kiwnięcie palcem – aplikacja działa bowiem niezwykle intuicyjnie i pozwala na błyskawiczną konfigurację podłączonych urządzeń w zaledwie kilku kliknięciach. Oczywiście podłączone głośniki można również skonfigurować w taki sposób, aby wszystkie odtwarzały tę samą ścieżkę dźwiękową, co świetnie sprawdza się np. podczas organizowania domowych imprez.

Muzyka bez ograniczeń

Brak najnowszych hitów zapisanych w pamięci telefonu? To również nie problem. Dzięki rozwiązaniu Multiroom z łatwością możemy korzystać z popularnych serwisów streamingowych, takich jak np. Spotify czy Tidal lub włączać piosenki zgromadzone na komputerach podpiętych do domowej sieci Wi-Fi. Dzięki temu każdy z użytkowników z łatwością może cieszyć się dźwiękami utworów, na które akurat ma ochotę.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj