SAMSUNG MX-J730 & MX-J630

SAMSUNG MX-J730 & MX-J630
Nie, to nie są ani lądowniki marsjańskie, ani drony bojowe z "Gwiezdnych wojen". Ale można się pomylić

Wprowadzone w zeszłym roku mini wieże stereo firmy Samsung cieszyły się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród miłośników domowych imprez. Potężna moc, futurystyczny wygląd i funkcjonalność przydatna w trakcie domówek okazały się ich dużymi zaletami. W kwietniu w sprzedaży pojawi się nowa linia mini wież Samsung, w skład której wejdą modele MX-J730 oraz MX-J630.

Najnowsze mini wieże stereo Samsung to efektowne i wydajne urządzenia audio, które przydadzą się na każdej imprezie i nie tylko. Modele MX-J730 i MX-J630 to systemy audio 2.0, które wygenerują dźwięk o łącznej mocy (RMS) odpowiednio 600W i 230W. Dźwięk z głośników o przekątnej 7-cali oraz 5,25-cala zabrzmi nie tylko potężnie, ale i krystalicznie czysto – mini wieże zostały wyposażone w technologię Crystal Sound, która zagwarantuje brak jakichkolwiek zakłóceń cyfrowych. Prawdziwie imprezowy dźwięk będzie z kolei efektem działania funkcji Giga Sound Blast. Jej funkcjonowanie spowoduje zwiększenie poziomu basów, przy jednoczesnym zadbaniu o jakość dźwięków zarówno o niskiej, jak i wysokiej częstotliwości.

W imprezowy klimat wpisuje się także funkcja My Karaoke. Wystarczy do mini wieży podłączyć mikrofon i razem ze znajomymi będziemy mogli poczuć się jak gwizdy pop. Dzięki funkcji My Karaoke, modele MX-J730 oraz MX-J630 zarejestrują nasze poczynania wraz z muzyką na podłączoną do wieży zewnętrzną pamięć USB. Nagraniami łatwo podzielimy się z najbliższymi, korzystając z możliwości kopiowania danych pomiędzy zewnętrznymi pamięciami podłączonymi do dwóch dostępnych portów USB. Ponadto, będziemy mogli także przekonwertować zawartość ulubionych płyt Audio CD do formatu MP3 i zapisać powstałe pliki na pamięci USB.

Modele MX-J730 oraz MX-J630 zostały wyposażone w moduł Bluetooth. Dzięki niemu, z wieżami łatwo sparujemy nasz smartfon lub tablet, a także kompatybilny telewizor firmy Samsung. Połączenie urządzenia mobilnego z mini wieżami pozwoli także na sterowanie nimi, korzystając z dedykowanej aplikacji mobilnej przeznaczonej na smartfony i tablety*. Inną ciekawą funkcją zastosowaną w nowych wieżach stereo Samsung jest tryb piłkarski – specjalnie zaprojektowany tryb sprawi, że relacje ze stadionów świata nabiorą nowego wymiaru. Zoptymalizowane ustawienia dźwięku pozwolą użytkownikom poczuć się dosłownie jak na stadionie.

*Urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android 3.0 lub nowszym

Odtwarzane nośniki / formaty: CD DA/CD-R/CD-RW, ISO9660, WMA, MP3
Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj