SAMSUNG NA AUDIO-VIDEO SHOW

SAMSUNG NA AUDIO-VIDEO SHOW
Zakrzywione telewizory SUHD z technologią nanokryształów, designerski system audio Multiroom 360 oraz nowoczesne, minimalistyczne soundbary – to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na odwiedzających stoisko Samsung na tegorocznych targach Audio Video Show.

Największa w Polsce i druga co do wielkości w Europie wystawa sprzętu audio i video startuje już w najbliższy piątek, 6 listopada. Ambasadorem wystawy został Andrzej Smolik, zaś wśród gości specjalnych pojawi się Paweł Edelman, światowej sławy operator filmowy i ambasador telewizorów Samsung SUHD.

W tym roku wystawa Audio Video Show będzie odbywała się równolegle w trzech miejscach w Warszawie. Produkty firmy Samsung zostaną zaprezentowane w Hotelu Radisson Blu Sobieski (sala Belweder 1). Od 6 do 8 listopada uczestnicy targów będą mogli zapoznać się z najnowocześniejszymi urządzeniami audio-video, na własne oczy zobaczyć nieprawdopodobnie czysty obraz w jakości Ultra HD oraz wsłuchać się w najwyższej jakości dźwięk.

Samsung zaprezentuje telewizory SUHD z serii JS95000 i JS9000 z zakrzywionym ekranem, w których zastosowano przełomową technologię nanokryształów. 10-bitowy panel Nano Crystal w połączeniu z rozdzielczością Ultra HD zapewnia 64 razy więcej kolorów niż w pozostałych telewizorach Samsung oraz odpowiada za niedoścignioną jakość obrazu, który jest nawet 2,5 razy jaśniejszy niż we wszystkich telewizorach Samsung UHD z roku 2014. Uczestnicy wystawy będą mogli doświadczyć wciągającej głębi zakrzywionego ekranu, niewiarygodnych barw i niezwykle realistycznego obrazu zapewniającego czterokrotnie więcej detali dzięki rozdzielczości 4K.

Wyjątkowym doznaniom wizualnym towarzyszyć będą niezrównane wrażenia dźwiękowe. Zapewni je bezprzewodowy Soundbar Samsung HW-J8500 z systemem głośników 9.1 i bezprzewodowym subwooferem o 8-calowej membranie, który łączy w sobie wysokiej klasy dźwięk z minimalistycznym, nowoczesnym designem.

Prawdziwym hitem wystawy będą natomiast bezprzewodowe głośniki Samsung Multiroom WAM7500 o absolutnie wyjątkowym wzornictwie. Stylowe, zaokrąglone głośniki wyposażone w technologię Ring Radiator emitują dźwięk we wszystkich kierunkach, wypełniając muzyką całe pomieszczenie. Dodatkowo ich futurystyczny design pasuje do każdego wnętrza – bez względu na to, czy głośnik jest postawiony na nóżkach czy podwieszony pod sufitem, robi ogromne wrażenie.

Nie zabraknie też najnowszych smartfonów Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge, które będzie można przetestować w zestawie z słuchawkami Level On Wireless Pro, goglami Gear VR czy z najnowszym smartwatchem Samsung – Gear S2.

Kategorie: AUDIO-VIDEO, NOWOŚCI

Skomentuj