SAMSUNG OPERA

SAMSUNG OPERA
Otello Verdiego z Aleksandrą Kurzak, Kopciuszek Rossiniego i Ariodante Händla w Samsung Smart TV.

Przedstawienia Opery Wiedeńskiej przyciągają fanów najwyższej klasy produkcji z całego świata. Bilety na najsłynniejsze spektakle wyprzedają się błyskawicznie. Jeśli marzysz, aby obejrzeć Otella czy Traviatę, ale napięty kalendarz nie pozwala na wizytę w operze tak często, jakbyś tego chciał, z pomocą przyjdzie aplikacja dostępna w Samsung Smart TVDzięki niej możesz cieszyć się operą przez wielkie „o”, kiedy masz na to ochotę – także w dniu premiery.

Za pośrednictwem aplikacji streamingowej Wiener Staatsoper Livestreaming, która dostępna jest w Samsung Smart TV, przeniesiesz się do magicznego świata opery. Możesz skorzystać z dostępnej biblioteki tytułów w systemie VOD lub oglądać transmisje na żywo w dniu premiery, prosto z Wiednia. W lutym i marcu na widzów i słuchaczy czeka wiele wyjątkowych spektakli, takich jak Otello Verdiego z Aleksandrą Kurzak, Kopciuszek Rossiniego czy Ariodante Händla. W ofercie znajdzie się także coś specjalnego dla miłośników baletu, którzy już 13 marca będą mieli szansę obejrzeć słynną Rajmondę.

Widzowie korzystający z Samsung Smart TV, w ramach aplikacji Wiener Staatsoper, mogą wykupić pojedynczy dostęp do wybranych produkcji lub skorzystać z abonamentu, który jest idealnym rozwiązaniem dla miłośników opery w najlepszym światowym wydaniu. Wybrane materiały dostępne są w wysokiej jakości Ultra High Definition. Co więcej, widzowie mogą wybrać, czy chcą oglądać transmisję z widokiem na całą scenę czy obraz z przybliżeniem na artystów i wydarzenia.

Dzięki technologii Quantum Dot, zastosowanej w telewizorach QLED TV, każdy szczegół wyjątkowych dekoracji scenicznych czy dopracowanych kostiumów będzie doskonale widoczny. Technologia HDR10+ sprawi, że zobaczymy głębszy kontrast i pięknie nasycone kolory, zupełnie jakbyśmy oglądali spektakl na żywo. Co ważne, świetna jakość obrazu nie zmienia się ze względu na warunki oświetleniowe panujące w pomieszczeniu – nawet jeśli zdecydujemy się obejrzeć operę w ciągu dnia, wciąż możemy doświadczyć pełni wrażeń wizualnych.

Opera to połączenie obrazu i dźwięku. Jeśli chcemy poczuć dreszcz emocji, usłyszeć doskonale popisy śpiewaków czy poznać niuanse libretta, wystarczy rozszerzyć domowy zestaw audio-wideo o soundbar. Wybierając takie rozwiązanie szybko i łatwo stworzymy idealne warunki do odbioru opery, a także filmów czy koncertów. Krystaliczne brzmienie zapewni m.in. bezprzewodowy soundbar HW-K950. Dzięki systemowi Dolby Atmos uzyskamy prawdziwie przestrzenny dźwięk. Muzyka operowa otuli nas z każdej strony, dostarczając doskonałe wrażenia akustyczne. W połączeniu z 65-calowym telewizorem QLED TV poczujemy się niemalże jak na widowni Opery Wiedeńskiej.

Kategorie: AUDIO-VIDEO, NOWOŚCI

Skomentuj