SAMSUNG QLED TV 2018

SAMSUNG QLED TV 2018
Nowoczesne wzornictwo i innowacyjna technologia.

Jaki powinien być nowoczesny telewizor? Można powiedzieć, że nie powinno go być widać, bo tak świetnie dopasowuje się do wnętrza. Staje się jego częścią. Co ważne, nie jest to tylko przyjemna wizja przyszłości. Prezentując telewizory QLED TV na 2018 rok Samsung zaproponował idealny balans pomiędzy nowoczesnym wzornictwem a innowacyjną technologią. Dzięki temu widzowie mogą nie tylko zapomnieć o „czarnych dziurach” w domowych salonach, ale także liczyć na fascynujące doznania wizualne zarówno podczas oglądania ulubionych filmów, jak i wtedy, gdy telewizor będzie wyłączony.

Bez przeszkód

Minimalizm – to słowo, które świetnie oddaje charakter tegorocznej linii telewizorów QLED TV. Widzowie mogą niemal „zanurzyć” się w obrazie, ponieważ zbędne elementy, które często odciągają uwagę, zostały wyeliminowane. Co najbardziej może rozpraszać podczas oglądania? Dla wielu osób pierwszą myślą będzie plątanina kabli, które niczym dzikie rośliny oplatają przestrzeń wokół ekranu – często bez ładu i kontroli. Ten problem można pożegnać raz na zawsze. Telewizory QLED TV 2018 zostały wyposażone w jeden praktycznie niewidoczny przewód One Invisible Connection*. Zastępuje on kabel zasilający i AV, a biorąc pod uwagę, że wszystkie dodatkowe urządzenia, takie jak konsole czy soundbary podłączone są do modułu One Connect, od telewizora wychodzi tylko jeden przewód, którego praktycznie nie widać.

To rozwiązanie świetnie sprawdzi się także w większych przestrzeniach. Maksymalna, opcjonalna długość kabla wynosi 15 metrów**, dzięki czemu telewizor nie musi znajdować się przy źródle zasilania. Może stanąć na środku salonu niczym nowoczesna rzeźba.

QLED TV 2018_Design_1

W przypadku telewizorów QLED TV minimalizm przejawia się także w dodatkach. Wieszak No Gap* pozwala powiesić największy w domu ekran płasko, przy samej ścianie. Widzowie, którzy lubią mniej standardowe rozwiązania, będą mogli skorzystać z dodatkowych podstaw, które są sprzedawane osobno. Stojak Tower idealnie podkreśli nowoczesny charakter pomieszczenia, a stojak Studio, który kształtem przypomina sztalugę, zamieni telewizor w prawdziwe dzieło sztuki.

Stworzony, aby wtopić się w otoczenie

QLED TV 2018_Design_2

*** Zdjęcie ma charakter poglądowy.

Podczas projektowania telewizorów QLED TV na 2018 rok niezwykle istotne było założenie, że urządzenie powinno świetnie się prezentować, nawet kiedy jest wyłączone. Z myślą o tym zespół projektowy opracował zupełnie nowe rozwiązanie – tryb Ambient Mode. Umożliwia on wyświetlanie na ekranie motywu ściany****, na której wisi telewizor. Dzięki temu urządzenie wtapia się w otoczenie, staje się jego częścią.

Aplikacja SmartThings pozwala skorzystać z szerokiej gamy gotowych propozycji tła pasujących do różnych wnętrz. Za jej pośrednictwem można także sfotografować własną ścianę, która będzie wyświetlana na telewizorze w trybie Ambient Mode.

Idąc dalej, ekran może także stać się nośnikiem informacji, takich jak godzina, pogoda czy aktualności. Dostęp do wybranych funkcji ułatwia dedykowany przycisk Ambient Mode na minimalistycznym pilocie (One Remote Control).

QLED TV 2018_Design_3

Dzięki zastosowaniu energooszczędnej technologii Samsung, tryb Ambient Mode nie generuje wysokich kosztów za energię. Uruchomiona funkcja zużywa tylko 40 procent mocy wykorzystywanej podczas oglądania telewizji.

Świat pełen kolorów

QLED TV 2018_Design_4

* Obrazy na ekranie nie są zainstalowane w urządzeniu

Telewizory Samsung QLED TV 2018 zapraszają widzów do niezwykłego świata pełnego kolorów, do odkrywania i przeżywania nowych wizualnych doznań.

Zwykłe rzeczy, takie jak kwiat, motyl czy pióro przekształcono w niezwykłe formy, które zachwycają na nowo. Te dzieła prezentują na ekranie kolorowe fantazje stanowiące swoiste tło dla realistycznych obrazów, które telewizory QLED TV wyświetlają w świetnej jakości.

 

* Nie dotyczy modelu QLED TV Q6

**Telewizory QLED standardowo są wyposażone w przewód One Invisible Connection o długości 5 metrów

*** Zdjęcie ma charakter poglądowy. Szczegóły przedstawione na grafice mogą odbiegać od rzeczywistego produktu, a specyfikacje produktu mogą się różnić w zależności od regionu i modelu.

**** Działanie funkcji tworzenia obrazu ściany w Trybie Ambient może się różnić w zależności od otoczenia, w jakim zainstalowany jest telewizor, w tym między innymi od: designu ściany, wzorów na ścianie i koloru ściany.

Kategorie: AUDIO-VIDEO, NOWOŚCI

Skomentuj