SAMSUNG RU7

SAMSUNG RU7
Telewizory Samsung RU7 łączą piękno i funkcjonalność.

Tegoroczna oferta telewizorów UHD (4K) obejmuje szeroki wachlarz produktów, wśród których znalazła się seria 7, reprezentowana przez modele RU7400, RU7300 oraz RU7100. Znajdziemy w nich szereg technologii, które zapewnią wysoką rozdzielczość UHD 4K, funkcję poprawy jakości obrazu oraz jego skalowanie do jakości jak najbliższej 4K. Jeśli dodamy do tego szybki i intuicyjny „Smart” z dostępem do popularnych serwisów VOD, w tym aplikacji Apple TV, otrzymujemy uniwersalny telewizor dla wszystkich kinomaniaków.

telewizor-Samsung-RU7100-01

  • Sercem telewizorów z serii RU7000 jest Procesor UHD, który zarządza kolorem, optymalizuje współczynnik kontrastu i kontroluje HDR.
  • System Maskowania Kabli uwolni przestrzeń od plątaniny przewodów.
  • Smart TV wraz z dedykowaną aplikacją Apple TV zapewni dostęp do ogromnej filmowo-serialowej biblioteki w jednym miejscu.

Seria RU7 oferuje szeroki wybór modeli telewizorów UHD (4K), które zastąpiły popularne zeszłoroczne telewizory z literą „N” w nazwie. Najwyższe modele w tej ofercie, czyli RU74xx, wyróżniają się Rozszerzoną Dynamiczną Paletą Kolorów, która jest w stanie odwzorować ponad miliard odcieni barw. Dzięki temu obraz zachwyci intensywnością i nasyceniem kolorów i zapewni rzeczywiste wrażenia. Ponadto wszystkie modele z serii 7 zostały wyposażone w inteligentny Procesor UHD, który odpowiada za wysoką jakość obrazu 4K. Zarządza kolorem, optymalizuje poziom kontrastu i kontroluje HDR. Z kolei Rozdzielczość 4K UHD pozwoli cieszyć się wyrazistym obrazem, dzięki czemu nawet źdźbło trawy na kortach czy faktura stroju serialowych bohaterów nie umkną uwadze widza. Dopełnienie stanowi technologia Supreme UHD Dimming, która odpowiada za precyzyjną regulację barw, ostrości i kontrastu.

telewizor-Samsung-RU7400-02

Poza świetną jakością obrazu, współczesny telewizor powinien odznaczać się także smukłym i minimalistycznym designem. Telewizory Samsung z serii 7 zostały wyposażone w System Maskowania Kabli[1], który pozwoli skutecznie uwolnić nasze wnętrze od plątaniny przewodów. Wystarczy umieścić kable w specjalnie wyprofilowanych szczelinach, znajdujących się z tyłu telewizora, a następnie przeprowadzić je przez podstawę.

Obecnie telewizor to coś więcej niż telewizja, a coraz większa popularność serwisów VOD wskazuje, że zmienił się sposób, w jaki korzystamy z treści wideo. Właśnie dlatego ważne jest, aby telewizor zapewniał łatwy i szybki dostęp do ulubionych aplikacji. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, telewizory Samsung UHD zostały wyposażone w przejrzystą i intuicyjną platformę Smart TV. Dzięki Smart Hub ulubione treści dostępne będą w zasięgu ręki. Obsługę ułatwi także Jeden Pilot, który pozwala zarządzać większością podłączonych do telewizora urządzeń – od dekodera po konsolę do gier.

Użytkownicy telewizorów z serii RU7 będą także mogli korzystać z dedykowanej aplikacji Apple TV[2]. Dzięki niej zyskują dostęp do swojej biblioteki filmów i programów w iTunes, a także mogą kupować kolejne produkcje, w tym materiały w najwyższej jakości 4K HDR. Ponadto obsługa AirPlay 2 pozwoli odtwarzać na telewizorze Samsung UHD filmy, zdjęcia czy muzykę bezpośrednio z urządzeń Apple.

—————————————-

[1] Z wyłączeniem modelu 43”.

[2] Apple, Apple TV I AirPlay2 są znakami towarowymi należącymi do Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej i innych krajach. AirPlay2 wymaga systemu iOS w wersji 12.3 lub wyższej lub systemu macOS w wersji 10.14.5 lub wyższej.

Kategorie: AUDIO-VIDEO, NOWOŚCI

Skomentuj