SAMSUNG THE SERIF

SAMSUNG THE SERIF
Na polskim rynku debiutuje kolejny telewizor Samsung z kategorii Lifestyle. The Serif zachwyca innowacyjnym wzornictwem, a ponieważ został zaprojektowany zgodnie z konceptem 360 design, prezentuje się wyjątkowo w każdym wnętrzu i z każdej strony.

  • The Serif wyróżnia się najwyższej klasy designem, sprawiając że urządzenie wygląda perfekcyjnie gdziekolwiek go nie postawisz – 360 design.
  • Kiedy akurat nie oglądamy telewizji, na ekranie można wyświetlić dwa ekskluzywne wzory oraz różne opcje kolorystyczne.
  • Urządzenie doskonale współpracuje ze smartfonem, obsługując technologię NFC oraz funkcje, takie jak Dotknij i Wyświetl czy Multi View.
  • The Serif odznacza się też świetną jakością obrazu znaną z telewizorów QLED.

Design, który nadaje charakteru każdemu wnętrzu

Perfekcyjny z każdej strony – tak w skrócie można opisać telewizor The Serif. Ten telewizor został stworzony we współpracy z paryską firmą braci Ronan & Erwan Bouroullec, którzy zaliczani są do grona najsłynniejszych na świecie projektantów przemysłowych, zachwyca designem 360 stopni. Niestandardowe podejście już na etapie tworzenia konceptu i projektowania przyniosło telewizor, który będzie określał charakter każdego wnętrza, niezależnie od dominującego stylu. The Serif wyposażony jest w elegancki metalowy stojak, który idealnie współgra z charakterystyczną ramą urządzenia. Elastyczność instalacji zwiększają odczepiane nóżki podłogowe. Dzięki temu widzowie mogą ustawić urządzenie według własnych preferencji – jako wolnostojący element przestrzeni, który będzie przyciągał wszystkie spojrzenia czy też w bardziej tradycyjnej formie, np. na półce. Takie rozwiązanie sprawia, że The Serif będzie wyglądać świetnie także w mniejszej przestrzeni.

Podziwiając telewizor z boku, można zauważyć, że przypomina on kształtem literę „I”, co daje wrażenie niesamowitej harmonii. W połączeniu z niezwykle smukłą ramką, urządzenie sprawia wrażenie wyjątkowego dzieła sztuki, które spokojnie można wyeksponować w centralnym punkcie pomieszczenia. Nieestetyczna plątanina kabli także nie stanowi już problemu. Dzięki dopracowanej konstrukcji, przewody można umieścić w specjalnych żłobieniach i wykorzystać prowadnicę, by poprowadzić je wzdłuż nóżek.

Ekskluzywne wzory

Kiedy akurat nie oglądamy telewizji, ekran nie musi być tylko czarnym lustrem. Projektanci Ronan i Erwan Bouroullec zaprojektowali także nowe elementy do Trybu Ambient. W ofercie mamy do wyboru dwa ekskluzywne wzory, zainspirowane otaczającym światem – piękny liść i materiał o ciekawej fakturze – oraz różne opcje kolorystyczne, które jeszcze bardziej urozmaicą naszą przestrzeń.

Intuicyjne połączenie

Telewizor The Serif należy do rodziny Samsung Smart TV, dzięki czemu doskonale współpracuje ze smartfonem. Wystarczy położyć telefon na górnej obudowie telewizora, a za pomocą technologii NFC nastąpi szybkie połączenie obu urządzeń. Dzięki temu można np. strumieniowo przesyłać muzykę prosto z urządzenia mobilnego. W telewizorze możemy użyć także trybu Multi View, który pozwala podzielić ekran i jednocześnie odtwarzać treści mobilne i telewizyjne. Z kolei funkcja Dotknij i Wyświetl sprawi, że użytkownicy na ekranie mogą uzyskać „lustrzaną” kopię smartfona. The Serif oferuje również wsparcie Airplay2 dla łatwego odtwarzania treści z urządzeń Apple na dużym ekranie1.

Moc kolorów

The Serif charakteryzuje się nie tylko innowacyjnym wzornictwem, lecz także świetną jakością obrazu 4K. Oferuje zalety telewizorów QLED, czyli pięknie nasycone kolory, dzięki wykorzystaniu technologii kropek kwantowych. HDR z kolei dba o dostosowanie jasności poszczególnych elementów każdej sceny, w efekcie czego zarówno ciemne jak i jasne sceny będą wyglądały jeszcze bardziej realistyczne. Na niesamowite doświadczenia kinowe składają się także możliwości audio. Jeśli w naszym otoczeniu pojawiają się hałasy, Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA) potrafi je rozpoznawać automatycznie i wyostrzyć głosy w oglądanej treści tak, aby widz nie stracił ani jednego słowa.

Designerski telewizor The Serif zadebiutuje w trzech rozmiarach ekranu – 43, 49 i 55 cali.

AirPlay2 wymaga systemu iOS w wersji 12.3 lub wyższej lub systemu macOS w wersji 10.14.5 lub wyższej.

Kategorie: AUDIO-VIDEO, NOWOŚCI

Skomentuj