SEAGATE INNOV8

SEAGATE INNOV8
Pierwszy na świecie przenośny twardy dysk o pojemności 8 TB zasilany przez USB. Zmieści ponad 25 tys. płyt w bezstratnej jakości. Życia nie starczy, by tego posłuchać

Przestajesz ogarniać swoją cenną kolekcją plików DSD? Masz setki nośników, na których przechowujesz decyliony cyfrowych kopii płyt gromadzonych latami i nigdy nie możesz żadnej znaleźć? Właśnie nadchodzi rozwiązanie. Niewielki, bo ważący zaledwie 150 g dysk o wymiarach 208 mm x 123,6 mm x 36 mm i niesamowitej pamięci 8 TB! Większej niż pamięć wszystkich górali łod Sebastiana Karpiela-Bułecki po Janosika, łod sopockiego mola po samiuśki Giewont.

Dysk twardy Innov8 HDD jest pierwszą na rynku stacjonarną pamięcią masową o pojemności 8 TB zasilaną przez USB, która korzysta z jednego dwustronnego kabla USB-C. Technologia Seagate Ignition Boost™ oraz USB 3.1 sprawiają, że nie jest potrzebne ani dodatkowe źródło zasilania, ani żadna przejściówka.

Aluminiowa obudowa dysku Innov8 jest wytrzymała i dobrze wyważona. Pełne warstwy ułożone jedna na drugiej tworzą kunsztowną i pełną finezji konstrukcję wzmacniającą trwałość struktury dysku.

Specjalne oprogramowanie ułatwia robienie i planowanie backupów, a także dzielenie się zapisanymi treściami. Dysk daje ponadto dostęp do 200 GB w chmurze OneDrive.

Cena: 349 dolarów

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj