SENNHEISER CX 400BT

SENNHEISER CX 400BT
Wprowadzając słuchawki CX 400BT True Wireless, Sennheiser na nowo definiuje podejście do prawdziwie bezprzewodowego dźwięku, umieszczając zaawansowaną technologię akustyczną w nowych ekscytujących słuchawkach do codziennego użytku. Dzięki intuicyjnym elementom sterującym, komfortowi noszenia i 7-godzinnej żywotności baterii, którą można wydłużyć do 20 godzin za pomocą etui ładującego, CX 400 BT (879 zł) są idealnym wyborem dla każdego, kto kocha doskonały dźwięk

Nasza prawdziwie bezprzewodowa seria premium wyznacza nowe standardy jakości dźwięku dzięki zastosowanej technologii audio najwyższej klasy. Cieszymy się, że możemy nasze najnowsze technologie stosować również w bardziej przystępnych bezprzewodowych słuchawka. Uważamy, że ludzie rezygnując z kabli nie muszą rezygnować z jakości dźwięku właśnie dzięki CX 400BT True Wireless. – mówi  Frank Foppe, menedżer produktu w firmie Sennheiser

CX 400BT True Wireless zapewniają zadziwiające doznania odsłuchowe dzięki dynamicznym przetwornikom Sennheiser o średnicy 7 mm, które wykorzystane zostały również w uznanych słuchawkach MOMENTUM True Wireless 2. Opracowany dla prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dźwięk klasy premium i specjalnie zaprojektowany system akustyczny zapewniają wysokiej jakości stereo z głębokimi basami, naturalnymi średnimi tonami i wyraźną szczegółową górą. Dzięki aplikacji Sennheiser Smart Control, można również dostosować wrażenia dźwiękowe do własnych preferencji za pomocą wbudowanego korektora. Obsługa kodeków, takich jak SBC, AAC i aptX, zapewnia wyjątkową jakość dźwięku na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android.

CX 400BT True Wireless zostały stworzone z myślą o szybkim, aktywnym stylu życia. Odsłuchiwanie i obsługa są łatwe i intuicyjne dzięki możliwości dostosowania funkcji przycisków dotykowych słuchawek i określenia preferowanego sposobu sterowania dźwiękiem, połączeniami lub dostępem do asystentów głosowych, takich jak Google Assistant lub Siri. W przypadku połączeń telefonicznych i korzystania z inteligentnych asystentów, słuchawki te wyposażone są w mikrofony redukujące hałas tła, dzięki czemu interakcje głosowe brzmią naturalnie i krystalicznie czysto. W CX 400BT True Wireless łączność i zarządzania sparowanymi urządzeniami jest bezproblemowa, dzięki kompatybilności z Bluetooth 5.1 oraz aplikacji Sennheiser Smart Control.

Dzięki 7-godzinnej żywotności baterii, którą można wydłużyć do 20 godzin za pomocą etui ładującego, CX 400BT True Wireless zapewniają odsłuchiwanie przez cały dzień przy doskonałym komforcie noszenia.

Stylowa, minimalistyczna i doskonale wyważona, ergonomiczna konstrukcja słuchawek dousznych — dostępnych w kolorze czarnym lub białym — zapewnia komfort użytkowania przez cały dzień, a ich wysoka jakość wykonania sprawia, że można je zabrać wszędzie. Adaptery douszne w czterech rozmiarach zapewniają idealne dopasowanie do ucha i skutecznie tłumią hałas z zewnątrz.

CX 400BT True Wireless będą dostępne w czerni i bieli od 15 września w katalogowej cenie detalicznej 879 złotych.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj