SENNHEISER HD 800 COLORWARE

SENNHEISER HD 800 COLORWARE
HD 800 w antydepresyjnej wersji wybranej przez redaktorów AUDIO LIFESTYLE Nie sposób przewidzieć, ile osób strzeli sobie samobója w tegorocznym sezonie jesienno-zimowym z powodu patrzenia na swoje hi-fi... Szary, czarny, brązowy... Taka jest podstawowa paleta barw producentów sprzętu audio. Nie są to kolory szczególnie radosne, przypuszczamy więc, że niejeden audiofil - napatrzywszy się przez okno, na prognozy pogody, czołówki gazet, giełdowe indeksy, ceny nieruchomości, wreszcie na swój sprzęt - zdecyduje się pod wpływem tej beznadziejnej burej masy popełnić harakiri. Stop! To się nie musi tak kończyć!

Wybawieniem od najgorszego zdaje się być najnowsza oferta amerykańskiej firmy ColorWare, skierowana do audiofilów zdesperowanych kolorystyczną nudą. Jankesi proponują właściwie dowolną kastomizację słuchawek Sennheiser HD 800 – na ich stronie internetowej można przy pomocy konfiguratora wymyślić sobie najdzikszą wersją, a oni zrealizują ją mniej więcej w trzy tygodnie i nie ma znaczenia, z jakiej części świata pochodzi klient.

ColorWare dogadza na dwa sposoby. Pierwszy: wysyłamy im sprzęt – nie musi być nowy – do pomalowania i wtedy kosztuje to 300 dolarów. Drugi: zamawiamy u nich fabrycznie nową sztukę HD 800 i od razu zlecamy tuning według wcześniej wybranego wzoru – rachunek wynosi wówczas 1800 dolarów. Drogo? To proszę pomyśleć o cenie pogrzebu. Takie normalnego, bez żadnych fajerwerków…

Szczegóły i zamówienia – tutaj

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj