SENNHEISER HD250BT

SENNHEISER HD250BT
Najnowsze słuchawki Sennheiser HD 250BT są już dostępne w Polsce. Zapewniają ekscytujące wrażenia dźwiękowe z dynamicznym basem, nowoczesną łącznością Bluetooth i wytrzymałą konstrukcją. Dzięki 25-godzinnej żywotności baterii i obsłudze zaawansowanych kodeków, nowe HD 250BT pozwalają słuchaczom cieszyć się doskonałym dźwiękiem w dowolnym miejscu i czasie.

Sennheiser HD 250BT są wyposażone w uznane przetworniki niemieckiego producenta. Obsługa wysokiej jakości kodeków audio, takich jak AAC i aptX, a także Bluetooth 5.0 zapewniają niezwykłą jakość bezprzewodowego dźwięku z dynamicznym basem, tak aby móc cieszyć się muzyką w ruchu w każdej chwili. Mobilna aplikacja Sennheiser Smart Control umożliwia użytkownikom dostosowanie wrażeń dźwiękowych do indywidualnych potrzeb. Jednocześnie technologia audio aptX Low Latency doskonale synchronizuje dźwięk z toczącą się akcją na ekranie w trakcie oglądania filmów.

Te na pierwszy rzut oka podstawowe słuchawki oferują szereg funkcji premium, które zapewniają niesamowite wrażenia odsłuchowe — gdziekolwiek jesteś.

Niezależnie od tego, czy słuchasz muzyki w drodze przez wiele godzin, oglądasz filmy czy odbierasz połączenia przez wbudowany mikrofon, wyjątkowa 25-godzinna żywotność baterii HD 250BT pozwala słuchawkom dotrzymywać kroku najbardziej aktywnym użytkownikom. Dzięki wytrzymałej konstrukcji oraz miękkim, izolującym od hałasu nausznikom i intuicyjnym elementom sterowania, słuchawki HD 250BT będą towarzyszyć w każdej życiowej przygodzie.

Sennheiser HD 250BT są dostępne na stronie www.sennheiser.pl w katalogowej cenie detalicznej 319 PLN.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj