SENNHEISER IE 100 PRO & IE 100 PRO WIRELESS

SENNHEISER IE 100 PRO & IE 100 PRO WIRELESS
SENNHEISER PREZENTUJE modele IE 100 PRO i IE 100 PRO Wireless – najnowsze profesjonalne słuchawki douszne

Firma Sennheiser zaprezentowała dwa nowe modele słuchawek z profesjonalnej linii IE PRO. Model IE 100 PRO został stworzony z myślą o osobach pracujących w branży muzycznej lub pasjonujących się muzyką. Z kolei IE 100 PRO Wireless, dzięki modułowi Bluetooth, którego można używać zamiennie z kablem, oferują najwyższej klasy dźwięk monitorów ze sceny studyjnej w wersji bezprzewodowej. Interfejs Bluetooth ma wbudowany mikrofon, pilot do sterowania połączeniami telefonicznymi i multimediami, zaś akumulator starcza nawet na 10 godzin pracy.

Wierny odsłuch studyjny i rozkosz ze słuchania muzyki

Słuchawki IE 100 PRO są następcą modelu IE 40 PRO, oferującym naturalne, ciepłe i niezwykle wierne brzmienie, które pozwoli uzyskać większą kontrolę nad dźwiękiem oraz wyższą jakość tworzonej muzyki.

Dzięki dołączonym w komplecie adapterom dousznym z silikonu oraz z pianki z pamięcią kształtu, słuchawki te pasują idealnie do przewodu słuchowego. Kompaktowy rozmiar słuchawek również zwiększa komfort użytkowania. Z kolei wzmocniony zaczep na ucho i odłączany kabel słuchawkowy, ze zgłoszonym do opatentowania odpornym na przerwanie złączem, gwarantują niezawodność podczas występów. Do słuchawek dołączono również sztyfcik do czyszczenia i miękkie etui.

Słuchawki są dostępne w kolorze czarnym i czerwonym oraz z przezroczystego tworzywa.

„Wybierając słuchawki bezprzewodowe IE 100 PRO Wireless, dostajemy niezwykły model „dwa w jednym”. Oprócz standardowych akcesoriów w komplecie słuchawki IE 100 PRO Wireless wyróżniają się złączem IE PRO BT – posiada interfejs Bluetooth, który pozwala zastąpić standardowy kabel specjalnym przewodem z modułem transmisyjnym, aby cieszyć się doskonałym bezprzewodowym dźwiękiem! W komplecie przewidziano kabel USB-C, który pozwala naładować interfejs Bluetooth w zaledwie półtorej godziny” – wyjaśnia Gunnar Dirks, menedżer produktu.

Przemyślane akcesoria

Słuchawki IE 100 PRO otrzymały po IE 40 PRO przetwornik i pasmo przenoszenia, lecz oferują więcej – złącze i kabel z IE 400 PRO i IE 500 PRO.

„Postawiliśmy na jeden rodzaj złącza, dzięki czemu użytkownik może wybrać swój ulubiony kabel, bez względu na model słuchawek serii IE PRO. Ktoś, kto ma na przykład słuchawki IE 500 PRO, może zakupić złącze IE PRO BT do profesjonalnego bezprzewodowego odsłuchu muzyki. Z kolei kabel IE PRO Mono to również nowatorskie rozwiązanie dla broadcastu” – dodaje Gunnar Dirks.

Nowy IE PRO Mono to skrętny kabel, który doskonale tłumi szumy przenoszone ze sprzętu. Można podłączyć go do lewej lub prawej słuchawki, umożliwiając pracę z nią podczas m.in. debat na żywo, korespondencji telewizyjnej czy reportaży. W układzie stereofonicznym nadawany jest lewy kanał dźwięku.

Wybór profesjonalistów

Słuchawki douszne PRO w skrócie

Model Cena katalogowa Kolory i akcesoria
IE 100 PRO 459 ZŁ Bezbarwne, czerwone lub czarne. Kabel prosty z zaczepem na ucho. W komplecie z wkładkami dousznymi silikonowymi (rozmiar S, M i L), wkładkami dousznymi z pianki z pamięcią kształtu (rozmiar M), sztyftem do czyszczenia oraz miękkim etui.
IE 100 PRO Wireless 679 ZŁ Bezbarwne, czerwone lub czarne. Kabel prosty z zaczepem na ucho. Akcesoria identyczne z modelem IE 100 PRO, dodatkowo złącze/interfejs IE PRO BT oraz kabel ładowarki USB-C.
IE 400 PRO 1499 ZŁ Bezbarwne lub dymione na czarno. Kabel prosty z zaczepem na ucho. W komplecie z wkładkami dousznymi silikonowymi (rozmiar S, M i L), wkładkami dousznymi z pianki z pamięcią kształtu (rozmiar S, M i L), sztyftem do czyszczenia oraz twardym etui.
IE 500 PRO 2579 ZŁ Bezbarwne lub dymione na czarno. W komplecie specjalistyczny skrętny kabel z zaczepem na ucho, doskonale tłumiący zakłócenia pochodzenia konstrukcyjnego. Akcesoria identyczne z modelem IE 400 PRO.
Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj