SENNHEISER IE 80 S

SENNHEISER IE 80 S
Unikatowa funkcja regulacji właściwości brzmieniowych, wymienny przewód i wkładki douszne zrobione z pianki pamięciowej Comply, sprawiają, że słuchawki IE 80 S zapewniają pełne dopasowanie do użytkownika.

Nowy model IE 80 S powstał w oparciu o słuchawki IE 80 – jedne z najlepszych słuchawek dousznych z oferty Sennheiser, które zostały opracowane na podstawie doświadczeń firmy w sektorze profesjonalnych systemów odsłuchu dźwięku. Model IE 80 S powstał z myślą o słuchaczach, którzy poszukują słuchawek przekazujących najbardziej subtelne szczegóły brzmienia. Ponadto oferuje nowe możliwości dopasowania do upodobań użytkownika oraz ekskluzywną stylistykę, nawiązującą do estetyki high-endowych słuchawek audiofilskich Sennheiser.

Personalizowany dźwięk najwyższej jakości

Wyjątkową precyzję i klarowność brzmienia zapewnia system przetwornika dynamicznego wyposażonego w silne magnesy neodymowe. Unikatowa funkcja dopasowania właściwości brzmieniowej pozwala użytkownikowi dokonać zmian charakterystyki częstotliwościowej zgodnie z własnymi upodobaniami. Ponadto do słuchawek IE 80 S jest dołączony bogaty zestaw adapterów dousznych, między innymi wkładki zrobione z pianki Comply z pamięcią kształtu, a także wkładki standardowe oraz silikonowe. Dzięki temu użytkownik uzyskuje jeszcze lepszą jakość brzmienia przez lepsze dopasowanie słuchawek w kanale usznym. Pasywne tłumienie szumów zewnętrznych, które w przypadku tych słuchawek sięga aż 26 dB, pozwala delektować się każdym najdrobniejszym muzycznym niuansem nawet w głośnych środowiskach.

 

„Słuchawki IE 80 S łączą w sobie profesjonalną jakość dźwięku oraz high-endową stylistykę – najlepsze cechy dla tych, którzy szukają jeszcze wyższego poziomu doznań podczas słuchania muzyki w ruchu” – powiedział Marcel Salzmann, Product Manager Audiophile w firmie Sennheiser.

Wytrzymała konstrukcja

Słuchawki IE 80 S zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej trwałości. Solidna konstrukcja słuchawek, łącząca dopracowaną formę i funkcjonalność, jest zgodna z kształtem ucha i została wykonana z użyciem elementów ze stali nierdzewnej. Dodatkowo na prawej słuchawce zainstalowano czerwony zacisk odciążający, który ułatwia określenie właściwych stron. Wytrzymały i wymienny przewód pozwala na dalszą personalizację słuchawek, a także umożliwia podłączenie do różnych źródeł dźwięku. Ze słuchawkami są też dostarczane opcjonalne pałąki nauszne, które zapewniają jeszcze lepsze dopasowanie i bezpieczeństwo ich używania, a dodatkowo podnoszą komfort ich noszenia. Model IE 80 S ma też w standardowym wyposażeniu pokrowiec ochronny służący do przechowywania słuchawek oraz akcesoriów. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia w sklepach Sennheiser oraz u partnerów handlowych opcjonalnego przewodu z inteligentnym pilotem z wbudowanym mikrofonem do prowadzenia rozmów telefonicznych.

Nowe słuchawki IE 80 S będą dostępne w sprzedaży jesienią tego 2017 roku.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj