SENNHEISER IE 80S BT

SENNHEISER IE 80S BT
Bezprzewodowe słuchawki douszne IE 80S BT (2099 zł) są już dostępne w Polsce. Nowy model z pałąkiem naszyjnym, bazujący na akustycznych rozwiązaniach popularnych przewodowych słuchawek IE 80S, obsługuje dźwięk wysokiej rozdzielczości, zapewniając wyjątkową dokładność i zapierającą dech w piersiach scenę dźwiękową.

Słuchawki IE 80S BT zostały wyprodukowane z dbałością o każdy szczegół. Prawdziwie bezprzewodowa opcja połączona z estetycznym wyrafinowaniem, z którego słynie Sennheiser, zapewnia elegancki wygląd sprzętu oraz bezkompromisowe doświadczenie dźwięku najwyższej jakości.” — powiedział Grzegorz Fotek, prezes firmy Aplauz, oficjalnego dystrybutora i przedstawiciela Sennheiser w Polsce.

 Ciesz się dźwiękiem wysokiej jakości w podróży

Obsługa kodeków hi-res, w tym LHDC, aptX HD i AAC, zapewnia wysoką przepustowość, dzięki czemu słuchacz może cieszyć się nieskompresowanymi formatami muzycznymi w jakości znanej z modeli przewodowych. Audiofilską jakość dźwięku gwarantuje również najwyższej klasy DAC AKM, który pozwala słuchaczom doświadczyć pełnej efektywności dynamicznego systemu 10-milimetrowych przetworników Sennheiser z neodymowymi magnesami oraz zapewnia doskonałą precyzję i czystość dźwięku. Obsługa aptX Low Latency umożliwia zaś perfekcyjną synchronizację z materiałami wideo.

IE 80S BT są dostrojone tak, aby zapewnić zrównoważony dźwięk charakterystyczny dla audiofilskich słuchawek Sennheiser. Aczkolwiek brzmienie może być dostosowywane do gustu słuchacza albo bezpośrednio na słuchawce za pomocą narzędzia do regulacji basów, albo dzięki aplikacji Smart Control, która zapewnia intuicyjny 5-pasmowy korektor dźwięku.

 Zachowaj łączność bez wysiłku

IE 80S BT oferują natychmiastową interakcję ze wszystkimi popularnymi asystentami głosowymi, takimi jak Siri i Google Assistant, za pomocą dedykowanego przycisku dostępu. Słuchawki wyposażone są w wysokiej jakości mikrofony z technologią redukcji szumów, których optymalne rozmieszczenie gwarantuje krystalicznie czysty dźwięk podczas rozmów telefonicznych i komunikacji z asystentami głosowymi.

Zaprojektowane, żeby wywierać wrażenie

Słuchawki IE 80S BT zostały wyprodukowane z dbałością o szczegóły. Połączenie trwałych, wysokiej jakości materiałów z estetycznym wyrafinowaniem, z którego słynie Sennheiser, zapewnia elegancki wygląd sprzętu.

Oferowany wybór wkładek do uszu w trzech rozmiarach wykonanych między innymi z silikonu i pianki Comply, dostosowującej się do kształtu ucha, zapewnia idealne dopasowanie, dzięki czemu hałas zewnętrzny nie zakłóca słuchania. Elastyczne zaczepy na uszy, dzięki miękkiemu wykończeniu, gwarantują komfort i wygodę. Te ergonomiczne udoskonalenia pozwalają użytkownikowi cieszyć się dłuższymi sesjami odsłuchowymi, które są możliwe dzięki 6-godzinnemu czasowi pracy baterii.

Słuchawki IE 80S BT są dostępne w sprzedaży na stronie www.sennheiser.pl w katalogowej cenie detalicznej 2099 zł.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj