SENNHEISER MOMENTUM 4 WIRELESS

SENNHEISER MOMENTUM 4 WIRELESS
Nowe Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless to idealna równowaga między doskonałym dźwiękiem a wyjątkowym komfortem słuchania

Firma Sennheiser — ekspert w dziedzinie audio — prezentuje nową odsłonę słuchawek serii MOMENTUM, która wyznaczyła wysoki standard słuchania dzięki doskonałemu dźwiękowi. Teraz nowe MOMENTUM 4 Wireless podnoszą poprzeczkę jeszcze wyżej, oferując najlepszy w swojej klasie dźwięk, zaawansowaną adaptacyjną redukcję szumów i wyjątkowy komfort. Dzięki inteligentnym, intuicyjnym funkcjom, które usprawniają każdą interakcję, oraz wyjątkowo długiemu czasowi pracy baterii do 60 godzin, nic nie przeszkodzi słuchaczom w odbiorze niesamowitych wrażeń dźwiękowych.

„Nasza seria MOMENTUM zawsze wyznaczała wysokie standardy odsłuchu z doskonałym dźwiękiem na czele” — mówi Christian Ern, główny menedżer produktu ds. słuchawek konsumenckich Sennheiser. „Nowe słuchawki serii MOMENTUM po raz kolejny podnoszą poprzeczkę – zapewniają najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku z zaawansowaną adaptacyjną redukcją szumów i wyjątkowym komfortem użytkowania. Dzięki trybowi transparentności, wbudowanemu korektorowi oraz nowej funkcji personalizacji dźwięku, użytkownicy mogą słuchać ulubionych piosenek tak jak chcą.”

Doświadcz doskonałego dźwięku, usłysz każdy szczegół

MOMENTUM 4 Wireless zapewniają charakterystyczny dźwięk spod znaku jakości Sennheisera, pozwalając użytkownikom cieszyć się muzyką jak nigdy dotąd. Dzięki systemowi akustycznemu, opartemu na 42-milimetrowych przetwornikach, MOMENTUM 4 Wireless gwarantują doskonałą dynamikę, czystość i muzykalność. Adaptacyjna redukcja szumów nowej generacji sprawia, że ​​użytkownicy pozostają zanurzeni w dźwięku, słysząc każdy ekscytujący szczegół, nawet w rozpraszającym otoczeniu.

Wszechstronny tryb transparentnego odsłuchu pozwala użytkownikowi słyszeć dźwięki z zewnątrz bez zdejmowania słuchawek. Aplikacja Sennheiser Smart Control umożliwia uzyskanie najlepszego dopasowania wrażeń dźwiękowych do preferencji słuchającego za pomocą wbudowanego korektora, trybów odsłuchu i nowej funkcji personalizacji brzmienia.

Z MOMENTUM 4 Wireless każda interakcja jest prosta. Połączenie z asystentem głosowym jest niezwykle naturalne i wolne od zakłóceń dzięki zaawansowanej matrycy mikrofonów 2×2 z cyfrowym kształtowaniem wiązki i automatycznemu tłumieniu szumu wiatru, co gwarantuje doskonały odbiór głosu.

 

Ciesz się wyjątkowym komfortem

MOMENTUM 4 Wireless to wyrafinowana elegancja, dzięki całkowicie nowej opływowej konstrukcji, która zapewnia wyjątkowy komfort słuchania. Łączy lekkość z bogato wyściełanymi nausznikami i pałąkiem. Mechanizm zawiasu o niskim współczynniku tarcia łatwo dostosowuje się do użytkownika, aby zagwarantować doskonałe dopasowanie bez wywierania nadmiernego nacisku na głowę. Składana na płasko konstrukcja jest wygodna podczas noszenia na szyi. Słuchawki w smukłym etui można też łatwo wsunąć do torby lub plecaka, na przykład w trakcie w podróży.

Inteligentne słuchawki

Dzięki wyjątkowej żywotności baterii do 60 godzin i możliwości szybkiego ładowania, które zapewnia dodatkowe sześć godzin słuchania w zaledwie 10 minut, MOMENTUM 4 Wireless gwarantują rozrywkę zarówno podczas długich sesji odsłuchowych, jak i dalekich podróży. Każda interakcja jest bezproblemowa, a potrzeba zaspokojona: funkcja Smart Pause zatrzymuje odtwarzanie po zdjęciu słuchawek i wznawia je po ponownym założeniu na uszy. Dzięki temu użytkownicy nigdy nie stracą rytmu, a funkcja automatycznego włączania/wyłączania błyskawicznie włączy zestaw słuchawkowy po podniesieniu i wyłączy go, aby oszczędzać energię, gdy nie jest używany.

Dotykowe panele nauszników MOMENTUM 4 Wireless w połączeniu z komunikatami głosowymi i dźwiękowymi sprawiają, że sterowanie muzyką, połączeniami i asystentami głosowymi jest intuicyjne i łatwe w obsłudze. Konfiguracja jest również prosta dzięki zarządzaniu urządzeniami Bluetooth, które umożliwia jednoczesne podłączenie wielu urządzeń.

Cena i dostępność

Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless będą dostępne w Polsce w drugiej połowie sierpnia w cenie katalogowej: 1699 zł.

O firmie Sennheiser

Założona w 1945 roku firma Sennheiser świętuje w tym roku 75-lecie istnienia. Kształtowanie przyszłości audio i tworzenie unikatowych wrażeń dźwiękowych dla klientów – ten cel jednoczy pracowników i partnerów Sennheisera na całym świecie. Niezależna firma rodzinna, którą zarządza trzecie pokolenie – dr Andreas Sennheiser i Daniel Sennheiser, jest dziś jednym z czołowych światowych producentów słuchawek, głośników, mikrofonów i systemów transmisji bezprzewodowej. W 2019 roku grupa Sennheiser wygenerowała sprzedaż na poziomie 756,7 milionów euro. Więcej informacji o firmie na stronie www.sennheiser.pl

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj