SENNHEISER MOMENTUM TRUE WIRELESS

SENNHEISER MOMENTUM TRUE WIRELESS
Pierwszy model nowej generacji rodziny MOMENTUM (1249 zł) oferuje zupełnie nową jakość wrażeń słuchowych – bezprzewodowe słuchawki zapewniają wyjątkowe brzmienie stereo dzięki dynamicznym 7-milimetrowym autorskim przetwornikom, opracowanym z myślą o audiofilach. Najnowsza technologia Bluetooth, obsługa kodeka AAC oraz zgodność z Qualcomm aptXTM gwarantują wyjątkowy dźwięk Hi-Fi bez żadnych kompromisów. Dodatkowo zgodność ze standardem aptXTM Low Latency poprawia wrażenia odsłuchowe w grach i filmach, zapewniając idealną synchronizację dźwięku z obrazem.

„Seria MOMENTUM zawsze reprezentowała połączenie doskonałego brzmienia, nowoczesnej technologii i znakomitego wykonania. Z przyjemnością przedstawiamy najnowszego przedstawiciela tej rodziny, który po raz pierwszy oferuje esencję MOMENTUM w naprawdę bezprzewodowej formie.” – powiedział Frank Foppe, Product Manager w firmie Sennheiser.

Dzięki funkcji Transparent Hearing słuchawki MOMENTUM True Wireless pozwalają użytkownikowi słyszeć dźwięki otoczenia podczas słuchania muzyki, co poprawia świadomość sytuacyjną i pozwala uczestniczyć w rozmowach bez zdejmowania słuchawek.

Słuchawki MOMENTUM True Wireless płynnie współdziałają z cyfrowym ekosystemem użytkownika, zapewniając bezpośredni dostęp głosowy do inteligentnych asystentów, takich jak Apple Siri lub Google Assistant. Pozwalają bawić się, komunikować i szukać informacji z wykorzystaniem intuicyjnego interfejsu dotykowego i naturalnych poleceń głosowych. Hałaśliwe otoczenie nie stanowi już większego problemu, dzięki technologii dwumikrofonowego kształtowania wiązki, która optymalizuje odbiór głosu, umożliwiając prowadzenie krystalicznie czystych rozmów telefonicznych oraz bezproblemowe korzystanie z asystentów głosowych. Ponadto wrażenia odsłuchowe można też personalizować za pomocą bezpłatnej aplikacji Sennheiser Smart Control – pozwala dostroić brzmienie słuchawek do osobistych preferencji z wykorzystaniem wbudowanego korektora dźwięku. Aplikacja zostanie uruchomiona wraz z dostępnością produktu w sprzedaży.

MOMENTUM True Wireless oferują 4-godzinny czas pracy baterii. Można je ładować, umieszczając w dołączonym futerale ze zintegrowanym akumulatorem, dzięki czemu wydłuży się czas ich pracy do ponad 12 godzin w ciągu dnia. Słuchawki, zaprojektowane pod kątem idealnego dopasowania i całodziennego komfortu, są odporne na zalanie i pot. Co więcej, ich doskonałe wykończenie to kwintesencja elegancji i wytrzymałości. W ochronnym etui użytkownik znajdzie precyzyjnie ukształtowane słuchawki z metalowymi akcentami na zewnętrznej powierzchni, a także pozłacanymi stykami do ładowania. Konstrukcja została także wyposażona w magnesy, ułatwiające transport i przechowywanie.

Słuchawki MOMENTUM True Wireless będą dostępne w Polsce pod koniec listopada w katalogowej cenie 1249 PLN.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj