SENNHEISER PC 373D

SENNHEISER PC 373D
Flagowy zestaw słuchawkowy do gier.

Nowy referencyjny zestaw słuchawkowy spełnia najwyższe wymagania stawiane przez dla zawodowych graczy. Zapewnia niezwykle realistyczny dźwięk w konfiguracji 7.1 Dolby Surround. Najwyższej jakości mikrofon z redukcją szumów gwarantuje krystalicznie czystą komunikację podczas gry. Wygodny przetwornik Surround Dongle i przyjazne oprogramowanie pozwala optymalizować doznania z gier, ale także podczas słuchania muzyki. Brzmienie zestawu słuchawkowego PC 373D to jednak nie jedyna jego zaleta – wyróżnia go także ciekawa stylistyka i wysoki komfortem, który pozwala przetrwać w wirtualnej rzeczywistości wiele godzin.

Niewiarygodna klarowność dźwięków dzięki innowacyjnym technologiom

W celu uzyskania niespotykanych dotąd wrażeń słuchowych, technologia Dolby Surround Sound wykorzystuje kształt małżowin usznych do symulowania projekcji dźwięków pod różnymi kątami, tworząc doświadczenia właściwe dla konfiguracji 7.1 przy wykorzystaniu systemu opartego na dwóch głośnikach. Unikatowa technologia budowy przetworników, opracowana przez Sennheisera, pozwala uzyskać optymalną klarowność i precyzję dźwięków. Ten gamingowy zestaw słuchawkowy z najwyższej półki jest wyposażony w nowy, elegancki i intuicyjny w obsłudze przetwornik Surround Dongle, który działa natychmiast po wciśnięciu przycisku Dolby.

„Zupełnie nowe oprogramowanie, które zostało zaimplementowane w moduł Surround Dongle, pozwala graczowi na dopasowanie dźwięku do jego indywidualnych potrzeb i szybkie przełączenie między trybem dźwięku stereo a dookólnego” – mówi Troels Rasmussen, Menedżer Produktu Gamingowego Sennheisera.

Indywidualnie dopasowane wrażenia słuchowe

Intuicyjny interfejs pozwala na indywidualne dopasowanie ustawień i tym samym wrażeń dźwiękowych dla każdego gracza, danej gry i warunków akustycznych otoczenia. Cyfrowy korektor barwy posiada cztery ustawienia trybu pracy, z których jeden jest profilowany pod kątem rywalizacji grupowych, a ponadto tryb eSports oraz wyłączenie. Dodatkowo PC 373D ma tryb Music, który umożliwia uzyskanie znakomitego dźwięku podczas odtwarzania muzyki.

Krystalicznie czysta komunikacja podczas gry

Dzięki profesjonalnemu mikrofonowi z ograniczaniem zakłóceń, a także opcjonalnym algorytmem redukcji szumów, zestaw słuchawkowy PC 373D gwarantuje czystą komunikację z partnerami w grze, bez hałasów otoczenia. Trzy ustawienia samosłyszalności, łatwo zmieniane w interfejsie, pozwalają graczowi wybrać właściwy poziom głośności własnego głosu w słuchawkach.
Poziom dźwięków jest łatwo kontrolowany za pośrednictwem pokrętła, które jest zintegrowane z prawym nausznikiem, a wyciszenie dźwięku następuje natychmiast po uniesieniu mikrofonu.

Bezkonkurencyjna stylistyka i komfort

Najwyższa w tej klasie produktów jakość brzmienia oraz nowatorskie rozwiązania technologiczne idą w parze z designem oraz komfortem użytkowania. Komfortowe nauszniki w rozmiarze XXL, z aksamitnymi poduszkami, chronią uszy przed naciskiem podczas długich rozgrywek. Aluminiowe korpusy nauszników mają laserowo wycięte otwory, co zapewnia wentylację i chłodzenie nawet w najbardziej emocjonujących sytuacjach, a pałąk jest komfortowo wyściełany. Wszystko to sprawia, że słuchawki PC 373D są ledwo odczuwalne na głowie, niezależnie od tego, jak długo trwa sesja gamingowa.

Zestaw słuchawkowy PC 373D jest już dostępny w Polsce w cenie katalogowej 1059 zł. Podobnie jak wszystkie produkty z logo Sennheiser, jest on objęty 24-miesięczną międzynarodową gwarancją.

O firmie Sennheiser

Grupa Sennheiser, z siedzibą główną w miejscowości Wedemark koło Hanoweru w Niemczech, jest wiodącym na świecie producentem mikrofonów, słuchawek i systemów transmisji bezprzewodowej. Ta rodzinna firma, utworzona w 1945 roku, odnotowała sprzedaż ponad 680 milionów Euro w 2015 roku. Sennheiser zatrudnia ok. 2700 ludzi na całym świecie i posiada zakłady produkcyjne w Niemczech, Irlandii i USA. Wszystkie produkty Sennheiser są wykonane z najlepszej jakości materiałów, przetestowane pod kątem trzymania parametrów i obowiązuje na nie dwuletnia międzynarodowa gwarancja. W Polsce przedstawicielem Sennheiser jest firma Aplauz.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj