SENNHEISER x CES 2018

SENNHEISER x CES 2018
Firma Sennheiser podczas targów CES 2018 po raz pierwszy przedstawi prototyp soundbaru z technologią trójwymiarowego dźwięku AMBEO, który jest kolejnym kamieniem milowym w zastosowaniu technologii immersyjnego dźwięku 3D w rozwiązaniach konsumenckich.

Na targach odbędzie się również premiera słuchawek HD 820 o zamkniętej konstrukcji, które ponownie zredefiniują audiofilską jakość brzmienia. Dodatkowo Sennheiser po raz pierwszy zaprezentuje CX 6.00BT – nowe bezprzewodowe słuchawki douszne.

„Nie ma lepszego miejsca, by pokazać nasze zaangażowanie w kształtowanie przyszłości dźwięku niż targi CES, gdzie tak wiele technologii i innowacji po raz pierwszy zaprezentowano światu – powiedział Pete Ogley, dyrektor ds. Operacyjnych w dziale elektroniki użytkowej Sennheiser –
CES jest idealnym miejscem, aby podzielić się naszą wizją i pomysłami: od ekscytujących osiągnięć w naszym programie trójwymiarowego dźwięku AMBEO po wprowadzenie rewolucji w audiofilskim świecie i prezentacji naszych najnowszych słuchawek bezprzewodowych” – dodał Pete Ogley.

AMBEO – tak brzmi przyszłość


Zestaw słuchawkowy AMBEO SMART HEADSET firmy Sennheiser umożliwia użytkownikom nagrywanie i odtwarazanie trójwymiarowych nagrań audio na smartfonach z niespotykaną dotąd prostotą.

Oprócz zaprezentowanych wcześniej słuchawek AMBEO SMART HEADSET Sennheiser po raz pierwszy pokaże szerszej publiczności prototyp soundabaru, dzięki któremu będzie można doświadczyć dźwięku 3D w naszym domu. Zapowiedziany system AMBEO 3D Soundbar zapewni niesamowicie wciągające wrażenia dźwiękowe i efekt bycia w środku akcji bez żadnych dodatkowych urządzeń, takich jak zewnętrzny subwoofer.

HD 820 – przełomowe zamknięte słuchawki audiofilskie

Na targach CES 2018 Sennheiser po raz kolejny zmieni sposób postrzegania audiofilskiej jakości brzmienia prezentując słuchawki HD 820. Dynamiczne słuchawki stereofoniczne o zamkniętej konstrukcji zapewniają niesamowicie przejrzysty dźwięk dzięki unikatowej szklanej pokrywie przetwornika, która minimalizuje drgania. Wprowadzenie tej innowacji zapewnia niesamowicie realistyczne i naturalne brzmienie.

Podczas gdy słuchawki audiofilskie z reguły są otwarte, zamknięte HD 820 zmieniają tę zasadę i zapewniają wyjątkowy, audiofilski dźwięk, jednocześnie izolując słuchacza od hałasu otoczenia.

 

Premiera bezprzewodowych słuchawek CX 6.00BT

Nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy CX 6.00BT Sennheisera został stworzony z myślą o doskonałym dźwięku i maksymalnej mobilności. Naszyjna, lekka konstrukcja składa się z dousznych wkładek połączonych kablem, na którym znajduje się pilot i moduł baterii.

CX 6.00BT zapewnia czysty, pełen szczegółów dźwięk i lepszą charakterystykę basową dzięki zastosowaniu najnowszych technologii bezprzewodowych: Bluetooth 4.2 i Qualcomm apt-X. Obsługa technologii apt-X Low Latency umożliwią bezproblemowe granie i oglądania filmów dzięki doskonałej synchronizacji efektów wizualnych i dźwięku.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj