SKULLCANDY BLUETOOTH

SKULLCANDY BLUETOOTH
Najnowsza seria słuchawek Skullcandy Bluetooth pozwala uwolnić się od kabli.

Skullcandy to marka adresowana do młodych, aktywnych ludzi. Atrakcyjna cena, oryginalna stylistyka i kolorystyka oraz jakość dźwięku sprawiły, że słuchawki z trupią czaszką zdobyły wielu fanów wśród nastolatków i nieco starszej młodzieży. Młodzi fani muzyki, chyba jak nikt inny, cenią sobie całkowitą swobodę, dlatego powinni przyjąć bezprzewodowe słuchawki Skullcandy z otwartymi ramionami. Producent w ramach nowej, bezprzewodowej serii oferuje trzy produkty: Skullcandy Bluetooth Hesh2, Skullcandy Bluetooth Uproar oraz Skullcandy Bluetooth Smokin Bud2.

Skullcandy Bluetooth Hesh2 to najbardziej prestiżowy model spośród wymienionej trójki, wyróżniający się eleganckimi chromowymi wykończeniami, idealnie korespondującymi z czernią. Metalowy, elastyczny pałąk, a także miękko wyścielane muszle i wykonane z syntetycznej skóry poduszki, zapewniają najwyższą wygodę użytkowania. Brzmienie wychodzi na przeciw oczekiwaniom młodych słuchaczy, co oznacza mocny bas oraz ciepłe, naturalne wokale, doskonale współgrające z precyzyjnymi wysokimi tonami. Słuchawki posiadają klawisze do regulowania głośności i wybierania utworów, zaś okrągły przycisk zasilania służy do odbierania i zawieszania połączeń. Akumulator pozwala na 15 godzin słuchania muzyki przy pełnym naładowaniu. O aktualnym stanie baterii informuje wskaźnik LED, który miga na czerwono, kiedy poziom naładowania spadnie do 10 procent.

Słuchawki Skullcandy Bluetooth Uproar posiadają delikatną konstrukcję i bardziej śmiały design. Za to dostępne są aż w czterech wersjach kolorystycznych: biało-szarej, czarno-niebieskiej, czarno-pomarańczowej oraz czarno-szarej. Ich funkcjonalność, jakość brzmienia oraz ergonomia są porównywalne z modelem Hesh2. Niestety, posiadają nieco słabszy akumulator, pozwalający na 10 godzin słuchania muzyki.

Ofertą słuchawek bezprzewodowych Skullcandy uzupełnia model Smokin Bud2. To produkt adresowany dla osób słuchających muzyki podczas zajęć rekreacyjnych, sportowych itp. 9 mm przetworniki wydobywają z nagrań mocne basy i krystaliczne wysokie tony. Specjalna konstrukcja słuchawek, a także idealnie dopasowane do uszu wkładki, gwarantują komfort nawet podczas wielogodzinnego słuchania muzyki. Na kablu umieszczony jest mikrofon oraz pilot do sterowania. W pełni naładowany akumulator pozwala na 6 godzin słuchania muzyki.

Sugerowane ceny detaliczne:
Słuchawki Skullcandy Bluetooth Hesh2 Or – 329,- PLN
Słuchawki Skullcandy Bluetooth Uproar 1 – 199,- PLN
Słuchawki Skullcandy Bluetooth Smokin Bud2 – 219,90 – PLN

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj