SKULLCANDY CHOPS, GRIND & UPROAR

SKULLCANDY CHOPS, GRIND & UPROAR
Myślisz już o szkolnej wyprawce dla dziecka? Nie zapomnij spakować mu do tornistra strrrrrasznych słuchawek

Skullcandy poszerza ofertę o nowe modele słuchawek. To produkty opracowane z myślą o młodych fanach muzyki i aktywnego wypoczynku.

Odważny, złowieszczy logotyp, zróżnicowana kolorystyka, ciekawe wzornictwo oraz rozsądne ceny sprawiły, że produkty Skullcandy zyskały wielu zwolenników wśród młodych ludzi. Nowe słuchawki – Chops, Grind i Uproar nawiązują do stylistyki znanej ze wcześniejszych produktów. Najbardziej uniwersalny jest pierwszy z wymienionych modeli. To słuchawki zauszne, które znakomicie sprawdzą się podczas biegania, jazdy na rowerze czy treningów na siłowni, niezależnie od metryki użytkownika. Choć nieco starsi klienci zapewne wybiorą kolor turkusowy lub niebieski zamiast różowego. Słuchawki Chops posiadają 9 mm przetworniki, z których wydobywają się naturalne, czyste dźwięki. Brzmienie jest na tyle neutralne, że zadowoli wielbicieli różnych gatunków muzycznych. Jak przystało na słuchawki dla ludzi aktywnych, Chops znakomicie dopasowują się do ucha, zatem można je używać nawet podczas intensywnego biegu. Warto dodać, że słuchawki posiadają ruchome zawiasy umożliwiające obracanie zauszników.

Słuchawki nauszne Grind stanowią ciekawe połączenie klasycznego i sportowego designu. Ale ich największym atutem jest bardzo dobra relacja jakości dźwięku do ceny. Słuchawki znakomicie sprawdzają się podczas słuchania hip hopu, rocka czy dźwięków techno. Jednak na tym nie kończą się walory tego modelu. Bardzo solidne wrażenie sprawia pałąk, pokryty ekologiczną, fioletową skórą. Na uwagę zasługuje delikatnie eksponowane logo, wyraźna analogia z topowym modelem Crusher. Wewnętrzne pluszowe poduszki zapewniają znakomitą szczelność i komfort słuchania. Pomocnym rozwiązaniem jest umiejscowiony na zewnętrznej części słuchawki przycisk TAPTECH, który służy do odbierania połączeń telefonicznych, odtwarzania, wstrzymywania oraz przełączania utworów.

Nową ofertę Skullcandy uzupełnia model Uproar z 40 mm głośnikami. Słuchawki wykonano z ergonomicznych materiałów. Delikatne, lekkie wykończenia, nieplączący się kabel oraz miękkie gąbki wyścielające nauszniki sprawiają, że słuchawki są bardzo wygodne w użytkowaniu. Technologia Supreme Sound, zastosowana również w modelach Chop oraz Grind, zapewnia mocny bas, ciepłe naturalne wokale i precyzyjne wysokie tony. Model oferowany jest w czterech kolorach: czarnym, niebieskim, zielonym, kamuflaż (wojskowa panterka)

Słuchawki zauszne Skullcandy Chops – 89,90 złotych

Słuchawki nauszne Skullcandy Grind – 249,90 złotych

Słuchawki nauszne Skullcandy Uproar – 169,90 złotychKategorie: NOWOŚCI

Skomentuj