SMSL: NOWA MARKA W POLSCE

SMSL: NOWA MARKA W POLSCE
Do Polski wchodzi nowa, budżetowa marka sprzętu audio SMSL. Stoi za nią chińska firma Shenzen Shuangmusalin Electronics

SMSL to niewielki producent wyjątkowo ciekawego sprzętu z segmentu wzmacniaczy i przetworników. SMSL posiada własny dział rozwoju R&D. Firma jest na bieżąco z rozwojem technologii audio, jak również z zapotrzebowaniem klientów, dzięki czemu jakość i funkcjonalność ich urządzeń doceniają klienci na całym świecie. Marka SMSL znajduje się w sprzedaży w ponad 30 krajach, między innymi w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Japonii. Teraz dołącza Polska.

Wszystkie produkty SMSL tworzone są z najwyższej jakości podzespołów. W przetwornikach i wzmacniaczach znajdziemy wyłącznie podzespoły wiodących firm, takich jak: ESS SABRE (przetworniki), Wolfson, Texas Instruments, Nichicon (kondensatory), Elna, Panasonic, TDK, ALPS oraz TOCOS (potencjometry). Niemal wszystkie produkty SMSL posiadają obudowy wykonane z lotniczego aluminium, poddawane procesowi anodowania, aby maksymalnie zwiększyć ich odporność na czynniki zewnętrzne.

Urządzenia SMSL tworzone są z zamysłem łączenia jakości dźwięku, dobrego wyglądu oraz niewielkich gabarytów. Nawet najbardziej rozbudowane zestawy złożone z osobnych modułów DAC, wzmacniacza oraz zasilacza zmieszczą się na każdym biurku i nie zajmą więcej miejsca niż lampka.

Produkty SMSL są produktami na każdą kieszeń. Często urządzenia konkurencji o zbliżonej specyfikacji kosztują kilkukrotnie więcej niż odpowiednik z SMSL. Dodatkowym atutem jest fakt, że część produktów można łączyć w zestawy, co powoduje, że nie trzeba od razu kupować konwertera, wzmacniacza czy liniowego zasilacza, a system można tworzyć stopniowo. Świetnym przykładem jest tutaj zestaw Panda gdzie kupując kolejno wzmacniacz Sanskrit PHA, DAC Sanskrit Pro oraz zasilacz Sanskrit LPS uzyskujemy stopniową poprawę jakości dźwięku.

Ofertę produktów SMSL można podzielić na:

Produkty mobilne – przetworniki oraz wzmacniacze dedykowane do urządzeń przenośnych, takich jak tablety, smartfony. Produkty te umożliwiają znaczną poprawę jakości brzmienia w urządzeniach, które nosimy zawsze przy sobie. Na przykład DAC SMSL M2 oraz wzmacniacz słuchawkowy SMSL sAp5.

Produkty stacjonarne – w tym konwertery oraz wzmacniacze stacjonarne. Oferta zawiera zarówno zaawansowane wzmacniacze słuchawkowe, np. SMSL V2, jak również dedykowane do zasilania głośników (seria SA), od niewielkich biurkowych po duże podłogowe. SMSL oferuje również konwertery cyfrowo-analogowe oraz urządzenia do streamingu audio. Część produktów to swego rodzaju kombajny łączące w sobie możliwość pracy w trybie wzmacniacza zarówno słuchawkowego jak i głośnikowego.

Za dystrybucję oraz promocję marki w Polsce odpowiedzialna jest firma MIP.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj