SONO PERFECT

SONO PERFECT

Sprzedaż płyt spada i… bardzo dobrze. Możliwe, że jest to efekt selekcji naturalnej odbywającej się przy okazji digitalizacji, która takie gwiazdy, jak Agnieszka Włodarczyk, Tomek Makowiecki, Agnieszka Chylińska i Michał Wiśniewski przymusi w końcu do uczciwej pracy i nigdy już nie pozwoli wejść do studia nagraniowego. Zapewne to pobożne życzenie, ale trzeba się karmić jakąś nadzieją.
O ile w branży rozrywkowej sukces odnoszą bezczelne miernoty, to w dziedzinie klasyki i jazzu nikt taki nie ma szans. Tutaj liczy się jakość, oryginalność i perfekcja. Poniżej 5 najlepszych płyt lutego, które doskonale spełniają te warunki. Nagrody SONO PERFECT czas rozdać!

Symfonia poświęcona 50. rocznicy wydania pierwszego komiksu o… Supermenie. Dowcipne, pomysłowe, świetnie nagrane i tanie. Jak to u NAXOSA.

Amerykańska wytwórnia audiofilska Reference Recordings daje popis swoich możliwości w najnowszej realizacji. W programie m.in. The Young Person’s Guide to the Orchestra.

Płyta CD Accord wprowadza w świat muzyki młodej polskiej kompozytorki. Przekonuje wyobraźnią, odwagą i talentem wokalnym, którego próbkę daje w tej realizacji.

Dwupłytowa relacja z koncertu pianisty w Grosser Saal wiedeńskiego Musikverein, który odbył się 1 marca 2009 r. Produkcja dostępna zarówno w wersji CD, jak i SACD.

Orkiestrowe streszczenie opery szwedzko-niemieckiego Mozarta. Czysta przyjemność, której dostarcza fińska orkiestra pod dyrekcją słynnego francuskiego flecisty i dyrygenta.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj