SONORO STEREO 2

SONORO STEREO 2
Sonoro prezentuje udoskonalony system audio – Stereo 2 (3399 zł).

Dwa szerokopasmowe głośniki o średnicy 76 mm zasilane są przez wzmacniacz o mocy 20 W × 2, natomiast 102-milimetrowy subwoofer przez układ zapewniający moc 40 W. Ponadto urządzenie wyposażone jest w korektor pozwalający wpływać na brzmienie basu i sopranów.

Jakość dźwięku Sonoro Stereo 2 idzie w parze z łatwością dostępu do muzyki. Wygodę odtwarzania nagrań zwiększa Bluetooth. Wykorzystując łączność bezprzewodową użytkownik może słuchać muzyki wprost ze smartfonu, tabletu lub innego źródła obsługującego Bluetooth. Melomanów, którzy wciąż mają bogate kolekcje płyt CD, z pewnością ucieszy wbudowany odtwarzacz CD. Moduł ten, podobnie jak cyfrowy tuner DAB+, pozwala zrelaksować się przy wysokiej jakości dźwięku muzyki. Funkcjonalność Stereo 2 zwiększa umieszczony na tylnej ściance port USB. Pozwala on ładować baterię podłączonego smartfona i odtwarzać muzykę, także z przenośnej pamięci USB. Całość dopełnia wejście audio, do którego można podłączyć np. telewizor.

Całość zamknięta jest w drewnianej obudowie z fortepianowym wykończeniem na wysoki połysk. Centralną część frontowego panelu zajmuje czytelny wyświetlacz, pokazujący m.in. aktualną godzinę, wybraną stację radiową i inne ważne informacje. Element ten umożliwia także korzystanie z wbudowanego alarmu z funkcją drzemki. Użytkownik może wybrać źródło, które będzie słychać po włączeniu budzika – np. radio, CD – lub dźwięk alarmu. Sam wyświetlacz pozostaje jasny w ciągu dnia i automatycznie przyciemnia się po zapadnięciu zmroku.

Sonoro Stereo 2 już jest dostępny w sprzedaży w trzech kolorach: białym, czarnym i czerwonym. Cena – 3399 zł.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj