SONOS PLAYBAR

SONOS PLAYBAR
Bezprzewodowy wielokanałowy panel akustyczny (699 dolarów). Szczegóły w informacji prasowej Horn Distribution, polskiego przedstawiciela Sonos

Londyn, 12 lutego 2013 roku – Sonos, wiodący producent bezprzewodowych systemów audio, przedstawił dzisiaj SONOS PLAYBAR™, soundbar dla prawdziwych miłośników muzyki. PLAYBAR dostarcza wyjątkowej jakości dźwięku z Twojego telewizora, a także będąc w pełni bezprzewodowym systemem HiFi, przesyła strumieniowo muzykę z całego świata przez łatwy do obsługi odtwarzacz soundbar. Już wkrótce HiFi spotka się z HiDef globalnie począwszy od 5. marca. Obejrzyj zapowiedź wideo o PLAYBAR – www.sonos.com/playbar.

„Sonos zmienił sposób w jaki ludzie słuchają muzyki w całym domu, a teraz przenosi także bezprzewodową technologię HiFi do kina domowego,” powiedział John MacFarlane, CEO, Sonos, Inc. „PLAYBAR zmieni wszystko w sposobie odbioru wrażeń dźwiękowych, dostarczając niesamowitego dźwięku HiFi z Twojego telewizora i jednocześnie bezprzewodowy dostęp do świata muzyki, w wyjątkowo prosty sposób. „Wyrafinowana konstrukcja all-in-one PLAYBAR’a łączy aluminiową obudowę z wysokiej jakości tkaniną głośnikową dając w efekcie ponadczasowy wygląd, a ponieważ nie wymaga ani subwoofera, ani przewodów głośnikowych, dobrze pasuje do każdego pomieszczenia i konfiguracji sprzętowej. Wbudowane czujniki pomagają urządzeniu automatycznie dostosować charakterystykę EQ i orientację kanałów, można więc je położyć płasko na stoliku telewizyjnym lub zamontować na ścianie nad, lub pod telewizorem.

Spod zewnętrznej powłoką PLAYBAR wybrzmiewa dziewięć głośników indywidualnie zasilanych z oddzielnych wzmacniaczy: sześć głośników średnio-niskotonowych dostarcza głębokich, bogatych niskich tonów, a trzy głośniki wysokotonowe krystalicznie czystych detali wysokich częstotliwości. Zaawansowana technologia zastosowana w PLAYBAR łączy sprzęt i oprogramowanie do odtwarzania zaskakująco szerokiej sceny muzycznej zachowując świeży i skoncentrowany wokal. Niezależnie czy oglądasz film, grasz w gry wideo, czy może odtwarzasz strumieniowo utwory ze Spotify, PLAYBAR zawsze brzmi nie tylko głośniej ale także bardzo czysto i bez zniekształceń.

Zaprojektowany z myślą o maksymalnej prostocie użycia, PLAYBAR łączy się z telewizorem za pomocą kabla optycznego, odtwarzając wszystko co do niego podłączysz, włączając w to dekodery telewizji kablowej, odtwarzacze Blu-ray i konsole do gier. Odtwarza formaty wyjściowe audio telewizorów, w tym Dolby® Digital. Użytkownicy mogą kontrolować poziom głośności lub funkcję wyciszenia przy użyciu zwykłego pilota telewizora lub używając darmowych aplikacji Sonos Controller dla iPhona, iPada, Androida, czy komputerów PC i Mac. PLAYBAR bezproblemowo współpracuje z innymi urządzeniami z rodziny Sonos: połącz PLAYBAR w zestaw z SONOS SUB dla jeszcze potężniejszego efektu basów, które odczujesz całym swoim ciałem. Dodaj do tego parę PLAY:3 działających w tym zestawieniu jako bezprzewodowe głośniki surround, a otrzymasz wspaniały zestaw kina domowego 5.1 jakiego jeszcze nie doświadczyłeś.

Więcej szczegółów technicznych znajdziesz na stronie www.sonos.com/playbar.

Sonos opublikował również bezpłatną aktualizację oprogramowania dla bezprzewodowego systemu Sonos HiFi. Sonos System Software 4.0 wprowadza ulepszenia, które sprawiają, że teraz można jeszcze szybciej i łatwiej odtwarzać muzykę. Sonos Favorites zapewnia dostęp jednym przyciskiem do ulubionej muzyki z dowolnego źródła Sonos (biblioteka muzyczna, serwisy muzyczne i stacje radiowe) bezpośrednio z menu Music. Sonos Controller dla Androida oferuje nowy widżet, który pozwala kontrolować system Sonos bezpośrednio z ekranu głównego urządzenia Android. Dodatkowo, Sonos Controller dla iPhona został zoptymalizowany do większego ekranu iPhona 5. Aktualizacja oprogramowania jest już dostępna.

 

Skomentuj