SONUS FABER CHAMELEON JUŻ W POLSCE

SONUS FABER CHAMELEON JUŻ W POLSCE
Efektowny wygląd i ludzkie ceny. Nowa seria kolumn Sonus fabera może być bestsellerem

Produkowane ręcznie we Włoszech. Z wymiennymi panelami wykończeniowymi. Chameleon – seria głośników, która zmienia zasady gry

Horn Distribution S.A, oficjalny dystrybutor marki Sonus faber w Polsce, rozszerza swoją ofertę o najnowszą linię głośników – serię Sonus faber Chameleon.

Innowacyjny styl i konstrukcja, jakość dźwięku i sygnatura „handmade in Italy” świadcząca o indywidualnym podejściu do tworzenia głośników – to główne cechy tej kolekcji, uplasowanej w nowej kategorii cenowej, ale z typowym dla Sonus faber najwyższym poziomem jakości.

Chameleon dziedziczy wszystkie kultowe elementy marki Sonus faber oferując poziom personalizacji dotąd nieosiągalny w tym segmencie rynku. Cała obudowa została pokryta skórą, pierścienie wokół przetworników ozdobiono aluminiowymi listwami, a ścianki boczne stworzono tak, by za pomocą systemu kołków możliwa była wymiana zewnętrznych paneli. Dzięki temu zabiegowi konstrukcyjnemu wybór koloru wykończena nie jest już decyzją na całe życie. Zamiast tego stał się swoistą identyfikacją głośników, elementem, który może ewoluować wraz ze zmianą upodobań właściciela. Właściciele głośników Chameleon będą mieli swobodę wyboru najbardziej im odpowiadającej wersji stylistycznej, właściwej dla swoich pomieszczeń.

Inżynierowie Sonus faber stworzyli dla kolekcji Chameleon kształty obudów i proporcje gwarantujące niezwykłą kontrolę wewnętrznego rezonansu, idealną akustykę, doskonałą stabilność przetworników i łatwe dopasowanie do pomieszczeń. Wszystkie komponenty przetworników zostały wyprodukowane wyłącznie na potrzeby Sonus faber przez najlepszych producentów w branży. Szczególna uwaga została przyłożona do zespołu zwrotnic, by zapewnić najwyższe standardy jakościowe Sonus faber. Używane w procesie tworzenia serii Chameleon specjalistyczne oprogramowanie pozwoliło zachować bardzo skrupulatnie wszystkie parametry. Końcowe testy odsłuchowe i „strojenie ze słuchu” pozwoliło zaszczepić duży poziom emocji do ostatecznych wrażeń słuchowych.

Tworzące serię Chameleon trzy modele głośników oferują optimum rozwiązań zarówno dla miłośników dźwięku stereo, jak i miłośników rozwiązań wielokanałowego kina domowego. Model podłogowy, podstawkowy i głośnik centralny pozwalają na stworzenie kombinacji dobrze dostosowanej do każdego otoczenia, począwszy od największego salonu do najbardziej intymnej strefy małego pokoju odsłuchowego.

Panele boczne Sonus faber Chameleon są dostępne w sześciu różnych wykończeniach: białym, czarnym, metalicznym niebieskim, metalicznym szarym, pomarańczowym i czerwonym. Panele będą sprzedawane osobno, nie w zestawie z głośnikami. Bądź na bieżąco z informacjami o wszystkich nowych kolorach wykończenia, które zostaną przedstawione w ciągu najbliższych miesięcy, odwiedzając naszą stronę internetową www.sonusfaber.pl. Seria Chameleon będzie dostępna w sprzedaży od kwietnia.

Ceny
Chameleon T – 3999 zł (4 panele – 999 zł)
Chameleon B – 1699 zł (4 panele – 399 zł)
Chameleon C – 2299 zł (dodatkowe panele – 299 zł)

 

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj