SONY MDR AS-700BT

Słuchawki dla tych, którzy nie wierzą, że dobrą formę można utrzymać przed telewizorem, w barze lub podczas sutych biesiad z przyjaciółmi

Solidna, odporna na zachlapanie wodą konstrukcja zaprojektowana z myślą o uprawianiu sportów

Dobrze trzymający się na szyi pałąk

Funkcja łączenia za jednym dotknięciem przez NFC™ oraz łącze Bluetooth® do strumieniowej transmisji muzyki i prowadzenia rozmów telefonicznych

Do 9 godzin odtwarzania muzyki

Muzyka potrafi znakomicie dodawać sił podczas ćwiczeń — zwłaszcza jeśli płynie z nowych, odpornych na zachlapanie wodą słuchawek bezprzewodowych Sony MDR-AS700BT. Mają one wytrzymałą, sprężystą obudowę. Konstruktorzy umieścili w niej duże, 30-milimetrowe przetworniki akustyczne typu dynamicznego, które zapewniają wysoką jakość brzmienia. Pałąk na szyję poprawia wygodę noszenia i zapobiega zsuwaniu się słuchawek z uszu podczas intensywnego treningu.

Dzięki technologiom NFC i Bluetooth użytkownik może sterować odtwarzaniem muzyki ze smartfona albo odtwarzacza muzycznego bez podłączania żadnych przewodów. Aby błyskawicznie nawiązać łączność bezprzewodową i rozpocząć słuchanie nagrań, wystarczy przyłożyć do słuchawek smartfon wyposażony w technologię NFC. Wbudowany mikrofon pozwala na używanie urządzenia nie tylko do słuchania muzyki, lecz także prowadzenia rozmów telefonicznych, a wewnętrzny akumulator wystarcza nawet na dziewięć godzin słuchania.

MDR-AS700BT

Odporne na zachlapanie wodą słuchawki bezprzewodowe Sony MDR-AS700BT są już dostępne w Europie w dwóch żywych odmianach kolorystycznych, niebieskiej i pomarańczowej.

Dane techniczne: MDR-AS700BT

Dostępne kolory

Niebieski i pomarańczowy

Typ słuchawek

Otwarte, dynamiczne

Sposób noszenia

Z pałąkiem na szyi

Wielkość przetwornika akustycznego (mm)

30 mm

Magnes

Neodymowy

Technologia Bluetooth®

3.0

Pasmo przenoszenia (A2DP)

20 Hz – 20 000 Hz (próbkowanie 44,1 kHz)

Typ akumulatora

Wewnętrzny akumulator litowy

Czas pracy akumulatora (ciągłe odtwarzanie muzyki)

Około 9 godzin

Czas pracy akumulatora (ciągła komunikacja)

Około 9 godzin

Czas pracy akumulatora (oczekiwanie)

Około 120 godzin

Czas ładowania akumulatora

Około 1,5 godziny

Waga (g)

Około 80 g

Dostarczane wyposażenie

Przewód USB micro (50 cm) x 1

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj