SONY PS-LX310BT

SONY PS-LX310BT
Nowy gramofon Sony PS-LX310BT: perfekcyjna reprodukcja klasycznego brzmienia winyli bez żadnych przewodów
  • Odtwarzanie dźwięku o wysokiej jakości z płyt winylowych przez każdy głośnik bezprzewodowy, głośnik w formie listwy lub słuchawki z technologią BLUETOOTH®
  • Wysoka jakość wykonania zapewniająca stabilny, zrównoważony dźwięk
  • Stylowy, elegancki wygląd pasujący do każdego wnętrza

Firma Sony wprowadza do oferty gramofon PS-LX310BT. Łączy on dwa światy: klasyczny sposób dokonywania formy nagrań i nowoczesną technikę. Prezentowany model to propozycja zarówno dla posiadaczy starszych kolekcji płyt, jak i młodszych entuzjastów „czarnych krążków”. Dzięki niemu powszechnie lubiane brzmienie winyli idzie w parze z wygodą i uniwersalnością łączności przewodowej i bezprzewodowej.

Z przeszłości w teraźniejszość

Gramofon LX310BT jest wyposażony w nadajnik BLUETOOTH®. Zapewnia on pełną swobodę słuchania, ponieważ do reprodukcji ciepłego brzmienia płyty winylowej można użyć dowolnego kompatybilnego głośnika bezprzewodowego, głośnika w formie listwy lub słuchawek. Bardzo łatwe jest parowanie urządzeń: wystarczy nacisnąć dedykowany przycisk BLUETOOTH®. Obsługę urządzenia ułatwia także funkcja w pełni automatycznego odtwarzania. Dzięki niej w momencie włączenia płyty gramofon zaczyna reprodukować dźwięk przez ostatnio sparowane urządzenie. Konstruktorzy zadbali również o zwolenników połączeń przewodowych i wyposażyli gramofon w kabel audio.

 

Dostępne są różne ustawienia wzmocnienia[1], dostosowujące głośność dźwięku z płyt do różnych urządzeń odtwarzających i połączeń BLUETOOTH®. Dzięki wbudowanemu przedwzmacniaczowi gramofonowemu możliwe jest podłączenie wzmacniacza wyposażonego wyłącznie w wejścia na poziomie linii.

Wysoka jakość dźwięku

Aby muzyka z płyt winylowych brzmiała jeszcze lepiej, udoskonalono technologię dźwięku i jakość wykonania. Gramofon LX310BT jest więc wyposażony w dwa rozwiązania zwiększające stabilność dźwięku: talerz odlewany z aluminium oraz nowo zaprojektowane ramię. Uzupełniono je grubą i mocną pokrywą, która tłumi rezonans i chroni przed kurzem, tworząc idealne warunki do odtwarzania winyli.

Druga młodość winyli w eleganckiej formie

Starannie dobrana faktura na powierzchni i wysoka jakość wykonania nadają gramofonowi LX310BT elegancki, luksusowy wygląd. Intuicyjną obsługę ułatwiają umieszczone na urządzeniu przyciski bezpośredniego wyboru funkcji, w tym przycisk BLUETOOTH® do łatwego włączania i wyłączania odtwarzania oraz parowania urządzeń.

Gramofon PS-LX310BT trafi do sprzedaży w kwietniu 2019 r.

Dane techniczne produktu znajdują się pod adresem: https://www.sony.pl/electronics/komponenty-audio/ps-lx310bt

[1] Do wyboru jest niski, średni i wysoki poziom wzmocnienia