SONY SIGNATURE NW-WM1Z

SONY SIGNATURE NW-WM1Z
Nowy kapitan drużyny Walkmana to uniwersalny gracz na pozycjach 32/384 i DSD 11,2 MHz. Cena transferowa - ponad 12 tysięcy złotych

Walkman® to produkt-ikona. Jego dzisiejszym wcieleniem jest flagowa seria WM1, którą tworzą modele NW-WM1Z i NW-WM1A. Nowa technologia DSEE HX™ pozwala ponadto wybrać jeden z pięciu trybów określających rodzaj słuchanej muzyki — standardowy, głos kobiecy, głos męski, perkusja lub instrumenty smyczkowe — i na tej podstawie precyzyjnie interpoluje pliki o mniejszej przepływności, które zaczynają brzmieć w sposób zbliżony do nagrań o wysokiej rozdzielczości. Nowe modele Walkman® mogą więc czysto i dokładnie odtwarzać muzykę oraz zapewnić zrównoważone brzmienie.

W produktach audio kluczem do uzyskania wysokiej jakości dźwięku jest właściwy projekt. Obudowa modelu WM1Z wykonana jest z pozłacanej miedzi beztlenowej i sama w sobie stanowi przykład perfekcyjnej inżynierii Sony. Z podobną dbałością o szczegóły zaprojektowane zostały wszystkie pozostałe elementy odtwarzacza.

Menu produktu jest przyjazne dla użytkownika i pozwala na szybki wybór różnych trybów zapewniających najlepsze brzmienie słuchanej muzyki. Optymalny dźwięk to także zasługa szeregu rozwiązań takich jak zoptymalizowany tor audio czy sterowanie zegarem. W modelu WM1Z wzmacniacz i wyjście słuchawkowe są połączone czterożyłowym przewodem w oplocie, który został zaprojektowany wspólnie z firmą KIMBER KABLE®.

Odtwarzacz jest ponadto wyposażony w rozwiązania bezprzewodowe: Bluetooth® i LDAC™, które umożliwią odtwarzanie muzyki z różnych źródeł.

Ponadto, zasilacz sekcji wzmacniacza zawiera nowo opracowane kondensatory FT CAP (polimerowe), które gwarantują precyzyjny bas oraz zwiększoną klarowność partii wokalnych i instrumentalnych.

Zwolennicy eleganckiego, aluminiowego wykończenia mogą wybrać model NW-WM1A. Cechuje go mała rezystancja obudowy, która ułatwia uzyskanie wyraźnego i mocnego basu. W tym przypadku elementem łączącym wzmacniacz z wyjściem słuchawkowym jest specjalny przewód z miedzi beztlenowej, zapewniający wyjątkowo intensywny dźwięk.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj