SONY WF-SP800N

SONY WF-SP800N
Sony powiększa ofertę prawdziwie bezprzewodowych słuchawek o nowy model WF-SP800N
  • Przyjemniejsze słuchanie muzyki, również w czasie uprawiania sportu, dzięki większej stabilności, odporności na wodę i pył[1] oraz wydajnemu akumulatorowi
  • Cyfrowy system redukcji hałasu i tryb dźwięków otoczenia pozwalający słyszeć nie tylko ulubione utwory, ale i dźwięki z zewnątrz
  • Bliski kontakt z muzyką dzięki funkcjom „inteligentnego słuchania”

Firma Sony zapowiedziała wprowadzenie na rynek prawdziwie bezprzewodowych słuchawek WF-SP800N, które pozwolą połączyć wygodę z aktywnym trybem życia.

Tak dla muzyki, nie dla potu

Słuchawki WF-SP800N to propozycja dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Mają certyfikat IP55, są więc odporne na pryskającą wodę, pot i pył i przystosowane do mycia po wyczerpujących treningach.

Miękkie zaczepy i trójwymiarowa, zakrzywiona forma gwarantują dokładne dopasowanie i wygodę. Słuchawki nie wypadną z uszu w wirze codziennych zajęć, a nawet w czasie biegu do pociągu.

Użytkownik słuchawek WF-SP800N nie musi obawiać się o krótki czas pracy. Dostarczane w zestawie nieduże etui służy nie tylko do ochrony — pozwala także wykonać jedno pełne ładowanie. Łączny czas pracy wynosi zatem do 18 godzin z redukcją hałasu lub do 26 godzin bez redukcji[2], a w razie potrzeby krótkie, 10-minutowe ładowanie przedłuży odtwarzanie nawet o 60 minut. Układ Bluetooth®, zastosowany wcześniej w prawdziwie bezprzewodowych słuchawkach WF-1000XM3, oraz antena o zoptymalizowanej konstrukcji gwarantują z kolei stabilną łączność i znakomite warunki słuchania.

Mocniejsze rytmy

Słuchawki WF-SP800N są wyposażone w najnowszą technologię redukcji hałasu, która blokuje dźwięki z zewnątrz, takie jak hałas ulicy lub szum na siłowni, pozostawiając użytkownika sam na sam z muzyką.

W wykonywaniu pracy lub ćwiczeń pomaga technologia EXTRA BASS™, pozwalająca wejść w rytm muzyki i dodać sobie sił. Dzięki niej słuchawki reprodukują mocne, dynamiczne tony niskie, będące dodatkową motywacją do wysiłku. Aby dostosować dźwięk do sytuacji, rodzaju muzyki lub własnych upodobań, można użyć bezpłatnej aplikacji „Sony | Headphones Connect”. Ma ona funkcję korektora, dającą nieograniczone możliwości korygowania brzmienia: wzmacniania basu na treningu, tworzenia relaksującego klimatu podczas jazdy do pracy itp.

Słuchawki WF-SP800N są zgodne z 360 Reality Audio — formatem wykorzystującym obiektowy dźwięk przestrzenny, by w połączeniu ze smartfonem Android™ lub telefonem iPhone z zainstalowaną aplikacją partnerskiego serwisu streamingowego[3] zapewnić intensywne wrażenia przy słuchaniu, zupełnie jak na koncercie. W przypadku użycia słuchawek WF-SP800N i aplikacji „Sony| Headphones Connect”[4] można ponadto wytworzyć wszechogarniającą przestrzeń dźwiękową, dostosowaną do indywidualnych cech słuchacza.

Inteligentne słuchanie

Słuchawki WF-SP800N dają kontrolę nad przenikaniem dźwięków z zewnątrz. Towarzysząca aplikacja „Sony | Headphones Connect” pozwala nawet regulować poziom dźwięków otoczenia w zakresie od 0 do 20.

Nowością w modelu WF-SP800N jest funkcja Advanced Adaptive Sound Control. Automatycznie wykrywa ona, co robi użytkownik i gdzie się znajduje[5], a następnie dobiera odpowiednie ustawienia dźwięków otoczenia. Ustawienia te można samodzielnie korygować w aplikacji „Sony | Headphones Connect”: wpuszczać dźwięki podczas biegania na dworze, stosować redukcję hałasu w biurze, wzmocnić bas na siłowni itp.

Łatwa obsługa

Inteligentna technologia obsługi umożliwia włączanie i zatrzymywanie odtwarzania, zmienianie utworów i regulację głośności[6] poprzez przyłożenie palca do prawej słuchawki. Kładąc palec na lewej słuchawce, można natomiast włączyć tryb „szybkie przełączanie”. Wycisza on muzykę i przepuszcza zewnętrzne dźwięki, by umożliwić rozmowę z inną osobą bez zdejmowania słuchawek.

Zgodność z Asystentem Google i asystentem Amazon Alexa[7] pozwala planować dzień, wyszukiwać informacje, zapewnić sobie rozrywkę, kontaktować się ze znajomymi, słuchać muzyki i powiadomień, ustawiać przypomnienia itp.

Słuchawki są wyposażone w bardzo użyteczną funkcję wykrywania noszenia, która automatycznie wstrzymuje odtwarzanie muzyki w chwili wyjęcia wkładek z uszu, a wznawia je po ponownym włożeniu jednej z wkładek.

Użytkownik może nawet określić preferencje słuchania podczas rozmów telefonicznych i odtwarzania muzyki. Do wyboru jest tryb rozmowy z równoczesną reprodukcją dźwięku stereofonicznego przez obie słuchawki lub użycie jednej słuchawki, gdy trwa ładowanie drugiej.

Słuchawki WF-SP800N będą oferowane w wersji czarnej, białej i niebieskiej, a ich sprzedaż rozpocznie się w lipcu 2020 r.

Więcej informacji można znaleźć pod następującymi adresem:
https://www.sony.pl/electronics/truly-wireless/wf-sp800n

Dalsze informacje o technologii 360 Reality Audio są dostępne pod adresem http://www.music.com/360RA

[1] Etui nie jest odporne na wodę i pył

[2] Jedno pełne ładowanie z etui z funkcją ładowania. Do 9 godzin (słuchawki) + do 9 godzin (etui z funkcją ładowania), łącznie 18 godzin z użyciem systemu redukcji hałasu i łącza BLUETOOTH®.

[3] Dalsze informacje o technologii 360 Reality Audio są dostępne pod adresem https://www.sony.net/360RA/

[4] Wymagana jest aplikacja Sony | Headphones Connect pobrana na telefon iPhone z serwisu App Store lub na smartfon z systemem Android z serwisu Google Play. Aplikacje, usługi sieciowe, treści, system operacyjny i oprogramowanie tej aplikacji mogą podlegać oddzielnym regulaminom i zostać zmienione, wstrzymane bądź wycofane w dowolnym momencie. Mogą być wymagane opłaty, rejestracja i podanie danych karty kredytowej. Używany produkt musi być podłączony do sieci bezprzewodowej.

[5] Informacja o lokalizacji nie jest przesyłana na serwer, ponieważ uczenie się lokalizacji działa w trybie offline.

[6] Wymagana jest zmiana funkcji panelu dotykowego za pomocą aplikacji Sony | Headphones Connect, pozwalającej na przypisywanie innych funkcji.

[7] Google jest znakiem towarowym Google LLC. Amazon, Alexa oraz wszystkie odnośne logo są znakami towarowymi Amazon.com Inc. lub jego podmiotów zależnych. Asystent Google i asystent Alexa są dostępne tylko w wybranych językach i krajach/regionach. Należy zainstalować aplikację Sony | Headphones Connect i zmienić funkcję przypisaną do panelu dotykowego.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj