SONY XBA-C10

SONY XBA-C10
Słuchawki douszne Sony XBA-C10

* Nowa konstrukcja zapewniająca dokładne dopasowanie i większy komfort użytkowania
* Czysta reprodukcja partii wokalnych przez pełnozakresowy, miniaturowy przetwornik akustyczny Balanced Armature (BA)
* Ograniczone przenikanie dźwięku na zewnątrz
* Wersje w kolorze czarnym i białym

Sony zaprezentowało lekkie i wygodne w noszeniu słuchawki douszne XBA-C10 do codziennego użytku. Atutem nowego modelu jest bogate, finezyjne brzmienie, o klasę lepsze niż z typowych słuchawek dołączanych do odtwarzaczy przenośnych.

Pierwszorzędne brzmienie słuchawek XBA-C10 jest zasługą unikatowej technologii Sony Balanced Armature (BA). Miniaturowe przetworniki akustyczne BA czysto reprodukują partie wokalne i instrumentalne, zapewniają solidną dawkę basu, a przy tym są wygodne w noszeniu.

Miniaturyzacja przetwornika akustycznego pozwoliła ponadto na jego ergonomiczne ukształtowanie i dokładne dopasowanie do ucha. Uzyskano w ten sposób dwojakie korzyści: możliwość niezakłóconego słuchania ulubionych nagrań, wynikającą z lepszej izolacji zewnętrznych odgłosów, i słabsze przenikanie słuchanego dźwięku na zewnątrz, przyczyniające się do poprawy komfortu współpasażerów.

W trosce o komfort użytkownika słuchawki XBA-C10 mają innowacyjny kształt, który zapewnia stabilność i dokładne trzymanie się w uchu nawet podczas długotrwałego słuchania.

Dostępność dwóch wersji kolorystycznych — czarnej i białej — ułatwi dobór wyglądu do posiadanego odtwarzacza MP3 lub urządzenia przenośnego. Warto wspomnieć, że przewód słuchawkowy ma delikatnie karbowaną powierzchnię, co zapobiega jego splątaniu.

Nowe słuchawki Sony XBA-C10 będą dostępne w Polsce od kwietnia 2013 r.

Najważniejsze cechy XBA-C10
Typ Zamknięte, Balanced Armature
Przetwornik akustyczny Balanced Armature
Pasmo przenoszenia (Hz) 5 Hz – 25 000 Hz
Czułość (dB/mW) 100 dB (poziom wejściowy 150 mV
) Długość przewodu (m) 1,2 m
Waga (g) Około 4 g (bez przewodu)
Dołączone wyposażenie Wkładki douszne (SS, S, M, L), zaczep, regulator przewodu


Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj