SOUND BLASTERX G1

SOUND BLASTERX G1
Zewnętrzna karta dźwiękowa. Wielokanałowa, wysokorozdzielcza i za jedyne 99 złotych.

Niewielkich rozmiarów karta dźwiękowa Sound BlasterX G1 z obsługą plug-and-play zapewnia dźwięk w jakości HD i standardzie 7.1, którym możesz cieszyć się w grach na komputerze PC i Macintosh oraz konsoli PS4.

Karty dźwiękowe są istotnym elementem rozgrywek, zazwyczaj stanowią jednak integralną część komputera i determinują jakość przekazu. Aby to poprawić, warto zainwestować w lepszą zewnętrzną kartę. Pierwszym krokiem może być Creative Sound BlasterX G1.

„Namówiliśmy centralę Creative, aby opracowano nowszą wersję karty BlasterX G1 w cenie o połowie niższej od dotychczasowej, po to aby zachęcić polskich graczy do korzystania z kart dźwiękowych, żeby doceniali ich zalety i chcieli eksperymentować z wyższymi modelami. Nowe, dopracowane wersje kart wprowadzimy przed wakacjami w cenie 99 zł zamiast 199 zł” – powiedział Rafał Herman, dyrektor Creative na Polskę.

Karta dźwiękowa Sound BlasterX G1 obsługuje wejściowe sygnały audio w standardzie 7.1, co pozwala uzyskać realistyczną wirtualizację dźwięku w grach — dokładność i pozycjonowanie dźwięku w słuchawkach są doskonałe.

Żadnych kompromisów — nie musisz korzystać ze słuchawek niskiej jakości. Karta dźwiękowa Sound BlasterX G1 obsługuje słuchawki o impedancji do 300 Ω, więc możesz używać słuchawek wyższej klasy.

Karta Sound BlasterX G1 współpracuje z oferującym szerokie możliwości konfiguracji, wszechstronnym oprogramowaniem BlasterX Acoustic Engine Pro. Dzięki BlasterX Acoustic Engine możesz dostosować profil dźwiękowy do typu rozgrywki. Dostępne dla systemu Windows® oprogramowanie BlasterX Acoustic Engine Pro oferuje niespotykane wcześniej możliwości kontroli nad wrażeniami słuchowymi z realizmem dźwięku i bezprecedensowymi efektami dźwiękowymi, które inteligentnie wyciszają nieistotne dźwięki i udoskonalają jakość rozgrywki.

Tryb X-Plus Mode

Tryb X-Plus w połączeniu z kartą dźwiękową Sound BlasterX H5 pozwala sprzętowo zmienić profil dźwiękowy słuchawek H5 podłączonych do karty G1, dzięki czemu zdobędziesz przewagę taktyczną nad przeciwnikami. Liczba gier obsługujących ten tryb stale rośnie.

Tryb X-Plus Mode akcentuje dźwięki, które mają znaczenie podczas rozgrywki, i wycisza wszystkie pozostałe. Kroki, strzały oraz inne dźwięki usłyszysz teraz wyraźniej i lepiej, nie zaprzątając sobie głowy odgłosami otoczenia. Najlepsze jest to, że ustawienia są wczytywane bezpośrednio do karty dźwiękowej G1, więc możesz ich użyć od razu i nie tracić czasu na instalację oprogramowania.

X-Plus Configurator

Dla profesjonalnego grania? Użyj funkcji X-Plus Configurator, aby zaprogramować G1 z sygnaturą dźwięku zaprojektowaną specjalnie dla Twojej gry. Unikalne ustawienia dźwięku są zaprogramowane na G1 tak, aby dać Ci dodatkową przewagę, podczas gdy udajesz się na turniej w dowolnym miejscu, bez potrzeby martwienia się o instalację oprogramowania, gdy jesteś w podróży.

Karta dźwiękowa Sound BlasterX G1 jest wyposażona w 4-biegunowe wyjście słuchawkowe wspólne z gniazdem jack mikrofonu i zgodne ze słuchawkami nausznymi lub dousznymi z wbudowanym mikrofonem.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA TEMAT PRODUKTU

DANE TECHNICZNE
Procesor dźwięku BlasterX Acoustic Engine Pro
Stosunek sygnału do szumu (SNR) ~93dB
Opcje wejść (główne) 4-polowe wyjście słuchawkowe i mikrofon: 1 x 3,5mm

Maks. kanał wyjściowy Stereo
Technologie audio X-Plus, Scout Mode
Obsługiwane systemy operacyjne Mac OS X v10.8 lub nowszy, Windows® 10, Windows® 8.1, Windows® 8, Windows® 7, Windows Vista®

WYMAGANIA SYSTEMOWE

Windows

Procesor Intel® Core™ 2 Duo lub równoważny procesor AMD®, zalecana prędkość 2,8 GHz lub wyższa

Płyta główna z chipsetem Intel, AMD lub innym, w pełni zgodny

System operacyjny Microsoft® Windows 10 w wersji 32- lub 64-bitowej, Windows 8.1/8.0 w wersji 32- lub 64-bitowej, Windows 7 w wersji 32- lub 64-bitowej, Windows Vista® w wersji 32- lub 64-bitowej z dodatkiem SP1 lub nowszym

1 GB pamięci RAM

> 600 MB wolnego miejsca na dysku twardym

Dostępny port USB 2.0/3.0 (zalecany szybki port USB ze sterownikiem)

Macintosh

Komputer Macintosh z systemem Mac OS X 10.8 lub nowszym

1 GB pamięci RAM

> 600 MB wolnego miejsca na dysku twardym

Dostępny port USB 2.0/3.0

Oprogramowanie BlasterX Acoustic Engine Pro dla systemu Windows

Procesor Intel® Core™ 2 Duo lub równoważny procesor AMD®, zalecana prędkość 2,8 GHz lub wyższa

Płyta główna z chipsetem Intel, AMD lub innym, w pełni zgodnym

System operacyjny Microsoft® Windows 10 w wersji 32- lub 64-bitowej, Windows 8.1/8.0 w wersji 32- lub 64-bitowej, Windows 7 w wersji 32- lub 64-bitowej

1 GB pamięci RAM

> 600 MB wolnego miejsca na dysku twardym

Sound BlasterX G1 dostępne będą na polskim rynku w cenie 99 zł

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj