SOUND BLASTERX P5

SOUND BLASTERX P5
Nowość dla graczy

Sound BlasterX P5 to mały i lekki zestaw słuchawkowy, który zapewnia rzeczywisty dźwięk i doskonałą separację szumów. To słuchawki dla graczy, którzy chcą cieszyć się grami nie tylko przy biurku, ale także gdy są w ruchu.

Ważące zaledwie 12 gramów słuchawki mieszczą dwa magnesy neodymowe o średnicy 7 mm. Ich skuteczność wynosi 114 dB. Przetworniki zostały dostrojone w celu zapewnienia rzeczywistej sceny dźwiękowej z krótkim czasem reakcji oraz zagwarantowania graczom taktycznej przewagi wynikającej z większej szczegółowości, głębi i możliwośći lokalizowania źródła dźwięku.

Przetworniki słuchawek Sound BlasterX P5 są pokryte cienką warstwą tytanu, który cechuje się najwyższym współczynnikiem wytrzymałości do ciężaru spośród wszystkich metali. Oznacza to, że membrana jest wystarczająco sztywna i mocna, aby emitować wyraźny dźwięk o wysokiej wierności w całym spektrum dźwięku, a zarazem wystarczająco lekka i precyzyjna, by zapewniać bardzo krótki czas reakcji i wierną reprodukcję dźwięku.

Słuchawki Sound BlasterX P5 wyposażono w zespół otworów tubowych, które zapewniają emisję znacznie potężniejszych basów w porównaniu z innymi słuchawkami w tym rozmiarze. Zespół otworów modyfikuje zakres odtwarzania basów przez obudowę słuchawek i zapewnia lepsze przenoszenie niskich częstotliwości.

12a

Umożliwiają one wielogodzinne granie bez uczucia zmęczenia słuchu, a wymienne miękkie spiralne wkładki douszne dokładnie dopasowują się do ucha i poprawiają izolację od dźwięków otoczenia. Spiralna konstrukcja przypomina budowę anatomiczną, przyciskając ściśle wkładkę douszną do wewnętrznej powierzchni przewodu słuchowego. Zapewnia to wygodę dzięki idealnemu uszczelnieniu, które dostarcza idealny dźwięk do wewnątrz oraz eliminuje odgłosy świata zewnętrznego dzięki pasywnej izolacji szumów na poziomie 95%.

Zwykle mikrofony na kablu sprawdzają się podczas rozmów telefonicznych, ale nie umożliwiają uzyskania przejrzystości dźwięku wymaganej do komunikacji podczas grania. Wielokierunkowy, pojemnościowy mikrofon na kablu, który jest dostępny w słuchawkach Sound BlasterX P5, pozwala na przesyłanie głosu z jakością charakterystyczną dla pełnowymiarowych mikrofonów pałąkowych stosowanych w zestawach słuchawkowych do gier.
Umożliwia porozumiewanie się efektywnie z innymi osobami w zespole. Mikrofon wyposażono także w łatwo dostępny przycisk wyciszania oraz przycisk odtwarzania/pauzy, który umożliwia sterowanie muzyką i połączeniami głosowymi.

Zestaw słuchawkowy Sound BlasterX P5 oferuje szeroką gamę opcji połączenia w celu zapewnienia pełnych doświadczeń podczas grania. Kabel z 4-biegunowym wtykiem 3,5 mm może być używany z dowolnym urządzeniem inteligentnym, takim jak iPhone lub iPad, a także z nowoczesnymi konsolami do gier, takimi jak PlayStation®4 i Xbox One.

Dostępne dla systemu Windows® oprogramowanie Sound BlasterX Acoustic Engine Lite1 zawiera gotowe profile audio dopasowane do ustawień dźwięku popularnych obecnie gier.

Cena: 279 złotych

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj