SOUNDMAGIC P30S

SOUNDMAGIC P30S
Słuchawki za 299 zł kompatybilne ze smartfonami i tabletami pracującymi pod wszystkimi popularnymi systemami operacyjnymi. Szczegóły w informacji MIP, polskiego dystrybutora produktów tej marki

SoundMAGIC P30S to lekkie, przenośne słuchawki. Jest to kontynuacja wcześniejszego modelu o ozanczeniu P30, ale z kilkoma poważnymi zmianami. Zastosowano lepsze drivery oraz nowy, specjalny system tłumienia. Dopełnieniem są również większe, ultramiękkie pady, które oprócz funkcji izolacji gwarantują niesłychany komfort użytkowy. P30S to w końcu słuchawki, które dopracowano pod kątem materiałów i wykończenia. Już pierwsze wrażenie sprawia, że mamy do czynienia z produktem wysokiej jakości.

Składana do niewielkich rozmiarów konstrukcja sprawia, że P30s to idealny towarzysz podróży dla wszystkich, którzy oczekują od słuchawek małej wagi oraz znakomitego dźwięku. W komplecie znajdziemy elegancki, twardy pokrowiec na suwak.

Całkowicie nowe rozwiązanie, które od razu przykuwa wzrok, to odczepiany kabel. W komplecie znajdziemy zwykły kabel Hi-Fi oraz kabel z mikrofonem i pilotem do obsługi Smartphona. Producent wykorzystał tu już sprawdzone rozwiązanie (własny patent), zastosowane w kilku ostatnio wprowadzonych modelach dousznych. Mianowicie, przy jacku umieścił przełącznik, dzięki któremu pełna obsługa dostepnych na rynku smartphonów czy tabletów w końcu przestała być niemozliwa.

Oznaczenie „S” w nazwie słuchawek marki SoundMAGIC oznacza „Smart” – czyli jedna słuchawka do wszystkich telefonów. Produkt przystosowany jest do bezproblemowej współpracy nie tylko z telefonami iPhone, Blackberry, HTC, Samsung Galaxy, ale również z telefonami Nokii, Sony Xperia, Corby. Cena słuchawek to 299 zł.

Specyfikacje

– Przetwornik: Dynamiczny 40 mm

– Pasmo przenoszenia: 20Hz~22KHz

– Oporność: 32±4.8 Ω

– Dynamika: 108±3 dB przy 1KHz/mW

– Max moc wejściowa: 100mW

– Długość kabla: 1.2 m

– Wtyk: Stereo 3.5mm jack – pozłacany

– Waga: 85 gKategorie: NOWOŚCI

Skomentuj