STRUMIEŃ W JASTRZĘBIU

STRUMIEŃ W JASTRZĘBIU
Dystrybutor niemieckiej marki AVM (Audiophile Masterpieces) oraz francuskich kolumn głośnikowych Davis Acoustics, Grzegorz Pardubicki, zaprasza na trzecie spotkanie w ramach cyklicznych warsztatów o strumieniowaniu muzyki w wysokiej jakości.

Spotkania odbywają się w kameralnych grupach w ekskluzywnej sali bankietowej Hotelu Dąbrówka na terenie uzdrowiskowym miasta Jastrzębia-Zdroju. Dzięki łatwemu dojazdowi autostradą A1 lub szybką trasą DK81, zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Aglomeracji Śląskiej, miłośnicy dobrego brzmienia i najwyższej jakości odtwarzanej muzyki.

Osoby biorące udział w warsztatach dowiedzą się o możliwościach odtwarzania muzyki on-line w wysokiej jakości z serwisów strumieniujących Tidal orad Highres Audio. Zdobędą wiedzę dotyczącą wymagań sprzętowych i konfiguracji zestawu audio oraz poznają obsługę wspomnianych platform muzycznych. Będzie możliwość posłuchania znanych utworów i porównania jakości brzmienia muzyki w różnych formatach audio.

Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja oraz obowiązuje bilet wstępu 20 zł. Rezerwacji można dokonywać telefonicznie – 694 210 238, drogą mailową: biuro@avm-audio.pl lub kontaktując się przez Facebooka z profilem /avmaudiopl.

Czas: 14 kwietnia, 18:00

Miejsce: Jastrzębie-Zdrój, Hotel Dąbrówka.

Prelegent

Grzegorz Pardubicki – miłośnik nowoczesnych technologii w świecie audio stereo. Przez wiele lat mieszkający w Niemczech, gdzie zdobywał wiedzę i doświadczenie, mając bezpośrednią styczność ze sprzętem audio wysokiej klasy oraz dostęp do prasy, w której nowinki techniczne pojawiały się szybciej niż w innych krajach. Rezultatem pobytu w Niemczech jest znajomość z Udo Besserem, właścicielem marki AVM, produkującej highendowe odtwarzacze CD, odtwarzacze strumieniowe, wzmacniacze oraz urządzenia all-in-one. Grzegorz Pardubicki zajmuje się także tuningowaniem i liftingiem kolumn głośnikowych. Efektem prac są między innymi udoskonalone wersje topowych kolumn szerokopasmowych Davis Acoustics MV One, usztywniane i wykańczane naturalnym kamieniem. Grzegorz Pardubicki jest także sympatykiem i oficjalnym partnerem Polskiego Klastra Audio.

 

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj