ŚWIEŻY CASH

ŚWIEŻY CASH
Nowa płyta Johnny'ego Casha z nigdy niepublikowanych materiałów nagranych na początku lat 80. ubiegłego wieku. Premiera 25 marca 2014 roku

Sony Music oraz Legacy Recordings zapowiadają premierę nowego albumu legendarnego Johnny’ego Casha, na którym znajdzie się tuzin jego niedawno odkrytych, nigdzie niepublikowanych nagrań. Piosenki, które znalazły się na albumie „Out Among The Stars” były pierwotnie zarejestrowane w 1981 roku w Columbia Studios oraz w 1984 roku w 1111 Sound Studios. W ich powstaniu udział wziął ówczesny Dyrektor Artystyczny wytwórni CBS Nashvile, Billy Sherrill.

W nagraniach tych utworów (w tym duetów z June Carter Cash i Waylonem Jeningsem) udział wzięli również: Marty Stuart (gitara i mandolina), Jerry Kennedy (gitara ) , Pete Drake (gitara ), Hargus „Pig” Robbins (fortepian ) oraz Henry Strzelecki (bas).

Materiał ten odnalazł się w 2012 roku w czasie katalogowania spuścizny po rodzicach przez Johna Cartera Casha. ” Kiedy moi rodzice odeszli , stało się konieczne , aby przejrzeć ten materiał , ” powiedział John ” Okazało się, że te nagrania wyprodukowane przez Billy’ego Sherrilla w latach osiemdziesiątych… były piękne. ”

Ten zaginiony album to rewolucyjne dzieło, które powinno znaleźć się w płytotece każdego fana najlepszej muzyki na najwyższym światowym poziomie.

Johnny Cash – Out Among The Stars:

1. Out Among The Stars

2. Baby Ride Easy – duet z June Carter Cash

3. She Used To Love Me A Lot

4. After All

5. I’m Movin’ On – duet z Waylonem Jenningsem

6. If I Told You Who It Was

7. Call Your Mother

8. I Drove Her Out Of My Mind

9. Tennessee

10. Rock and Roll Shoes

11. Don’t You Think It’s Come Our Time – duet z June Carter Cash

12. I Came To Believe

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj