Synthesis Roma 510AC Signature

Synthesis Roma 510AC Signature
Włoski producent Synthesis wprowadza do swojej oferty wzbogaconą wersję wzmacniacza zintegrowanego ROMA 510AC.

Nowy produkt o nazwie ROMA 510AC Signature posiada kilka udogodnień zwiększających uniwersalność urządzenia, a także polepszających jego brzmienie. Do pierwszych należą: wejścia XLR oraz wysokiej klasy przedwzmacniacz gramofonowy akceptujący wkładki MM/MC. Duży wpływ na czystość brzmienia będzie miał transformator toroidalny zastosowany w zasilaczu.

Stopień wejściowy przedwzmacniacza gramofonowego MM i MC wykorzystuje niskoszumowy wzmacniacz operacyjny z oddzielnym regulowanym zasilaczem, wyposażonym w rozbudowany układ filtrowania co zapewnia redukcję zakłóceń i szumów. Toroidalny transformator zasilający zapewnia nadspodziewany wzrost wydajności urządzenia. Do uzyskania wysokiej mocy wyjściowej wynoszącej 2 x 80W wykorzystano lampy mocy KT88 pracujące w konfiguracji push-pull w trybie petodowym.

Przy budowie wzmacniacza Roma 510AC Signature wykorzystano komponenty wybrane z wielką starannością i poddane wyczerpującej analizie ich wpływu na dźwięk. Wykorzystane lampy są wygrzewane i przechodzą w pełni komputerową kontrolę. W rezultacie wybierane są te, które wykazują najlepszą zgodność parametrów ze wzorcem, a następnie są one parowane w celu uzyskania idealnej równowagi stereofonicznej.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj