TAGA HARMONY PF-500

TAGA HARMONY PF-500
Jeżeli nie umiesz oczyścić swojego umysłu, oczyść przynajmniej prąd do swojego systemu audio-video. Właśnie pojawił się nowy filtr spod znaku Taga Harmony. Nowy i całkiem niedrogi (299 zł)

Sieć elektryczna w naszych domach lub miejscach pracy narażona jest na różne zakłócenia, np. elektromagnetyczne (EMI) generowane przez urządzenia podłączone do tej samej sieci (lodówki, klimatyzatory, komputery itp.). Te zakłócenia powstają nie tylko wewnątrz domu lub biura, ale także we wszystkich urządzeniach znajdujących się w budynku lub poza nim, a także mogą się różnić w zależności od pory dnia lub tygodnia, kiedy zmienia się natężenie ruchu w sieci elektrycznej.

Wszystkie te zakłócenia, które nazywamy szumami, mogą dostać się do źródeł zasilających Twój system i generować niechciane efekty i zakłócenia. Ta „brudna” energia elektryczna może mieć negatywny wpływ na wydajność Twojego systemu audio-wideo.

Filtr zasilania TAGA Harmony to świetny sposób na ograniczenie negatywnych efektów z elektryczności i odizolowanie systemu od zanieczyszczonej mocy. PF-500 posiada dodatkowo funkcję wskazującą prawidłową fazę zasilania.

Dzięki PF-500 będziesz mógł cieszyć się lepszą jakością sprzętu audio i wideo.

Zanieczyszczona energia elektryczna ma również negatywny wpływ na obwody wewnętrzne i zasilacze Twojego sprzętu, a ponieważ

PF-500 działa jako bufor między gniazdkiem ściennym, a sprzętem, pomoże to w wydłużeniu żywotności podłączonych komponentów.

Wymienny przewód zasilający typu IEC daje możliwość upgrade’u systemu o kabel jakości audiofilskiej w dowolnym momencie.

SPECYFIKACJE

Model: PF-500

Typ / Konstrukcja: Filtr zasilania

Ilość gniazd: 2 bezpośrednie, 3 filtrowane

Maks. całkowite obciążenie: 10A, 2500W (łącznie dla wszystkich gniazd)

Filtr szumów: >-10dB (2 – 100MHz)

Maks. skok natężenia: 1000A

Maks. skok napięcia: 3000V

Maks. obciążenie napięciowe: 470V

Funkcje / wyposażenie: Ochrona przed przepięciami, Detektor fazy, Wymienny kabel zasilania IEC

Zasilanie / zużycie energii: 230V~240V 50/60Hz, 0.1W< (bez podłączonych zewnętrznych urządzeń)

Wymiary (W x S x G): 8.5 x 14 x 35 cm

Waga: 2.5 kg / szt.

Więcej informacji o TAGA Harmony i jej produktach: www.TagaHarmony.com

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj