TAKSTAR

TAKSTAR
Firma MIP wprowadziła do Polski nową markę profesjonalnego sprzętu audio –Takstar. W ofercie znalazły się głównie słuchawki Studyjne oraz Hi-Fi, ale już w lutym będą dostępne wybrane modele mikrofonów różnego zastosowania

Takstar to azjatycki producent, który od wielu lat jest dostawcą sprzętu pro dla dużych, europejskich i światowych koncernów audio. Od 1995 roku powołał do życia również własną markę Takstar, pod którą sprzedaje wybrane rozwiązania. Hasłem przewodnim marki jest slogan „you can hear It”

W ofercie znajdziemy przede wszystkim całą gamę mikrofonów do profesjonalnych zastosowań w wielu gałęziach związanych z mediami, rozrywką czy audio komunikacją. Ofertę mikrofonów uzupełnia szeroka gama akcesorii i innych urządzeń wspomagających audio.

Takstar to również przekrój profesjonalnych słuchawek do zastosowań w studiu, na scenie czy w domu. Takstar udowodnił, że bardzo dobre słuchawki , świetnie wykonane i opakowane – nie muszą kosztować dużo. Ale o tym klienci mogą przekonać się osobiście dzięki sieci sklepów – MP3Store.pl, które udostępniają sprzęt do odsłuchu. W tej chwili można sprawdzić i przetestować kilkanaście modeli słuchawek Takstar w 8 największych miastach Polski.

Oferta słuchawek dostępnych w sprzedaży to zakres od 100zl do 350zl. Często oferują one poziom grania słuchawek kosztujących kilka razy drożej. W Mp3Satore.pl można porównać słuchawki Takstar z innymi producentami słuchawek. Pierwsze testy pokazują, że klienci są zachwyceni. Oferta rozpoczynają słuchawki typowo przenośne na miasto ML520 czy HD2000 poprzez słuchawki do domu i studia jak: HI2050, TS-671 a kończąc na topowych studyjnych konstrukcjach takich jak: PRO80 czy HD6000.

O Takstar: Założona w 1995 roku, Takstar jest wiodącym producentem w branży elektro-akustycznej. Firma rozpoczynała od produkcji mikrofonów. Obecnie jej oferta to również słuchawki, wzmacniacze głosu, akcesoria i zintegrowane produkty aplikacyjne. Fabryka firmy zajmuje powierzchnie 45.000 ㎡ gdzie pracuje ponad 1000 pracowników. Fabryka oraz dział R&D zaopatrzone są w setki najnowszych rozwiązania i maszyn z rynku europejskiego i amerykańskiego. Takstar produkuje rocznie 2,5 mln mikrofonów i 1,2mln słuchawek. Posiada własny dział R&D a w kooperacji z kilkunastoma instytucjami zajmującymi się badaniami dźwięku oraz specjalistami w tej dziedzinie z całego świata, stworzyła laboratorium, w którym testują najnowsze rozwiązania w tej dziedzinie.


Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj