TECHNICS x AUDIO VIDEO SHOW 2017

TECHNICS x AUDIO VIDEO SHOW 2017
W czasie tegorocznej edycji targów zaprezentowany zostanie nowy kompaktowy system stereo Technics SC-C70™ f.

W tym roku na Stadionie Narodowym w loży Continental entuzjaści dobrego brzmienia i ciekawej stylistyki będą mieć niepowtarzalną okazję przyjrzeć się z bliska fenomenalnym urządzeniom Technics. Gwoździem programu będzie kompaktowy system stereo Ottava SC-C70™f, który w ten weekend zostanie po raz pierwszy zaprezentowany szerszemu gronu odbiorców w Polsce.

Marka Technics znana jest z produkcji atrakcyjnych wizualnie i niezwykle innowacyjnych z technicznego punktu widzenia produktów audio. Kompaktowy system stereo Ottava SC-C70™ forte, wyposażony w trzy silniki JENO eliminujące zakłócenia typu jitter, nie stanowi pod tym względem wyjątku. W efekcie uzyskano krystalicznie czyste brzmienie bez słyszalnych zniekształceń. SC-C70™ f posiada również funkcję LAPC, czyli opracowaną przez Technics technologię kalibracji fazy dostosowaną do obciążenia, która gwarantuje doskonałą współpracę z głośnikami. System określa fazę i charakterystykę impedancji zintegrowanych głośników i na podstawie zebranych danych optymalizuje uzyskiwany dźwięk. Oferując precyzyjnie dopracowaną kalibrację dźwięku, która obejmuje pięć kolumn, SC-C70™ forte pozwala uzyskać brzmienie z niezwykle bogatą ekspresją przestrzenną.

Kolejną zaletą Ottava SC-C70™ f, oprócz niezwykłej wydajności sprzętu, jest również łatwa obsługa. Niezależnie od tego, czy odtwarzanie muzyki w wysokiej rozdzielczości odbywa się za pośrednictwem sieci, płyty CD, połączenia USB, USB DAC czy smartfona, dzięki intuicyjnej i prostej w obsłudze aplikacji Technics miłośnicy muzyki zawsze mają wszystko pod kontrolą.

Obsługa Apple AirPlay również umożliwia odtwarzanie plików muzycznych z różnych urządzeń Apple, takich jak iPod, iPhone czy iPad. SC-C70™ forte jest kompatybilny z DLNA i może bez problemu łączyć się przez Bluetooth z urządzeniami mobilnymi innych producentów. Pozwala to na odtwarzanie muzyki z popularnych serwisów streamingowych, takich jak Spotify czy TIDAL.

Efektowna i stylowa estetyka Ottava SC-C70™ f sprawia, że urządzenie jest idealnym dodatkiem do każdego wnętrza. Płyta z gładkiego, akrylowego szkła, pokrywająca górną kieszeń napędu CD nadaje kompaktowemu systemowi elegancki charakter.

Oprócz najnowszego modelu Ottava odwiedzający targi AVS będą mieć możliwość poznać z bliska również inne modele Technics. Gramofon SL-12000GREGS, wzmacniacz stereofoniczny SU-G700EGS, system głośników SB-G90E-K, referencyjny zestaw serii R1.

Technics SL 1200G – dźwięk, który się nie starzeje

Technics SL 1200G to ikona wśród gramofonów i pierwszy wybór całych pokoleń fanów płyt winylowych. Choć ceniony jest przede wszystkim za jakość dźwięku, słynie również z elastyczności i niezawodności. Dostępne na rynku są nowe wcielenia tego legendarnego gramofonu, SL 1200GR (srebrny) i SL 1210GR (czarny). Zgodnie z oczekiwaniami dotychczasowych klientów marki Technics modele SL 1200GR i SL 1210GR oferują bezkompromisową jakość dźwięku.

Technics SB-G90 – ponadczasowy styl i japońska elegancja

System głośnikowi SB-G90 ogranicza znieszktałcenie fal dziękowych generowane przez membranę do minimum. Pozwala uzyskać krystalicznie czysty i realistyczny dźwięk z pełnym odwzorowaniem szczegółów. Osiąga to dzięki licznym udoskonaleniom technicznym takim jak Phase Precision Driver czy konstrukcji Sound Source System. Kolumny te wyposażono w nowoopracowaną architekturę montażu głośnika z zapewnieniem równowagi konstrukcji. Głośnik został zamontowany do dodatkowego kosza zainstalowanego wewnątrz obudowy, w środku ciężkości kolumny – takie rozwiązanie tłumi drgania samej kolumny. Ponadto ze względu na to, że głośnika nie zamontowano w koszu przymocowanym do przedniej ścianki kolumny, rozchodzące się niepożądane drgania pochodzące z głośnika i przenoszone na kosz mogą zostać wytłumione.

Wystawa AUDIO VIDEO SHOW 2017 będzie otwarta w godzinach:

Piątek – 17 listopada 13.00 – 20.00
Sobota – 18 listopada – 10.00 – 20.00
Niedziela – 19 listopada – 10.00 – 18.00

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj