THE F16S: TRIGGERPUNKTE

THE F16S: TRIGGERPUNKTE
Klasowa indie-popowo-rockowa produkcja hinduskiej formacji, która naszym zdaniem stoi u progu światowej kariery. Album do pobrania za darmo i legalnie!

Jeżeli masz dzisiaj dół, bo korpo zmusza cię do wykonania tygodniowego planu, który na pewno cię wykończy przed środą, zbliża się termin spłaty raty hipotecznej, diler nie chce dawać na kreskę, w dodatku kończą się wakacje, sięgnij po płytę pięciu chłopaków z hinduskiego Chennai. To nowoczesny synt-pop z elementami dance, rocka, a nawet punku, zmiksowany przez Christiana Wrighta, inżyniera dźwięku z Abbey Road Studios, który pracuje tam od 19. roku życia i miał przyjemność wykonywać usługi akustyczne dla takich gwiazd, jak Ed Sheeran, Keane, Eliza Doolittle czy Blur.

Album – jak na światowej rangi rozrywkową produkcję przystało – świetnie spełnia swoją podstawową funkcję, czyli odciągania ludzi od popełnienia samobójstwa przed następnym weekendem. Polecamy i trzymamy kciuki za The 16s, którzy mają wszelkie warunki, żeby wybić się przynajmniej na jeden światowy megaprzebój. Album – legalnie i za darmo – do pobrania tutaj. Dostępne formaty to m.in. FLAC i WAV.

a0757530472_10

Kategorie: ŁADOWNIA, NOWOŚCI

Skomentuj