TIDAL Hi-Fi x ZA DARMO TRZY

TIDAL Hi-Fi x ZA DARMO TRZY
Trzymiesięczne vouchery TIDAL HI-FI do urządzeń Definitive Technology, Polk Audio i VOCO

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel Definitive Technology, Polk Audio i VOCO w Polsce nawiązał współpracę z serwisem TIDAL oferującym streaming plików w bezstratnej jakości FLAC.

Od dziś każdy, kto zakupi urządzenie Definitive Technology, Polk Audio lub VOCO wyposażone w funkcje streamingu TIDAL-a otrzyma voucher uprawniający do bezpłatnego, 3-miesięcznego korzystania z usługi TIDAL HiFi.

TIDAL HiFi to dostęp do ponad 36-milionowej bazy nieskompresowanych utworów, przesyłanych w jakości FLAC 1411kb/s. Pod względem klasy dźwięku – która ma znaczenie szczególnie podczas korzystania z markowego sprzętu audio-video – TIDAL zostawia swoich konkurentów daleko w tyle. To jednak nie wszystko. Konto TIDAL HiFi zapewnia dostęp do ekskluzywnych materiałów zarezerwowanych wyłącznie dla użytkowników serwisu, takich jak przedpremierowe utwory muzyczne, teledyski, artykuły czy wywiady.

TIDAL od początku jest usługą, za którą odpowiedzialni są artyści takiego formatu, jak Jack White, Chris Martin z Coldplay czy właściciel serwisu, raper Jay-Z. Użytkownicy serwisu otrzymują dostęp do ekskluzywnych playlist tworzonych nieraz przez samych wykonawców lub zawodowych dziennikarzy muzycznych. Dużą popularnością cieszy się edukacyjna seria Legends, zawierająca zebrane nagrania artystów, którzy szczególnie zapisali się w historii muzyki, jak m.in. AC/DC, Jimi Hendrix i Pink Floyd. Z drugiej strony, do serwisu regularnie trafiają premierowe wydawnictwa, jak np. ostatnie albumy Dawida Podsiadło lub Bryana Adamsa.

Serwis wspierany jest przez licznych producentów wysokiej jakości sprzętu audio-video. Przykładem może być najnowsza aktualizacja sterująca bezprzewodowymi urządzeniami multiroom Definitive Technology, Polk Audio oraz VOCO. TIDAL dostępny jest na wszystkie platformy – skorzystamy z niego na urządzeniach opartych o system Android, Apple iOS, a także na komputerach PC.

definitive-technology-multiroom

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj