TONSIL MAESTRO III

TONSIL MAESTRO III
Nowy zestaw głośnikowy z Wrześni to znany już model Maestro II 180 po liftingu

Producent zmienił obudowę zestawu oraz akustykę. Nowy ekran wykończony jest czarnym lakierem, dodano grubą lakierowaną podstawę, całość odchylona jest lekko do tyłu. Zestaw wyposażono w nowe kolce zaprojektowane na potrzebę tego modelu. Maestro III wygląda nowocześnie, ale zachowuje stonowany design, jest świetną propozycją dla osób, które szukają połączenia klasyki i nowoczesności. Ważna jest oczywiście również kwestia akustyczna. Brzmienie, w stosunku do Maestra II 180, zmieniono dzięki nowemu głośnikowi średniotonowemu z korektorem fazy, zmodyfikowanym specjalnie na potrzeby tego modelu głośnikom niskotonowym oraz odpowiednim zmianom zwrotnicy. Uzyskane brzmienie jest dynamiczne z jednoczesnym zachowaniem doskonałej sceny akustycznej. Zestaw Maestro III doskonale radzi sobie zarówno z muzyką poważną jak i bardziej „ ostrą „ np. rockiem. Osoby lubiące zdecydowany bas będą na pewno usatysfakcjonowane.

Zestaw głośnikowy Maestro III posiada moc nominalną wynoszącą 100 W, natomiast maksymalna wynosi 200 W. Efektywność nowego produktu firmy Tonsil wynosi aż 91dB.

PARAMETRY TECHNICZNE

Moc nominalna 100 W
Moc maksymalna 200 W
Impedancja 6 ohm
Pasmo przenoszenia 30 – 20 000 Hz
Efektywność 91dB
Wymiary [W x H x D] 210x1050x320mm
Waga 23 kg
Konstrukcja trójdrożna, bass-reflex
Głośnik niskotonowy 2x GDN 17/50/3 8 Ω
Głośnik średniotonowy GDN 15/40/F 8 Ω
Głośnik wysokotonowy GDWK 10/80/19 8 Ω

JAKOŚĆ W ROZSĄDNEJ CENIE

Zestaw głośnikowy firmy Tonsil został wyceniony na 1299 zł brutto za sztukę. Warto pamiętać o tym, że polski producent jako jedna z nielicznych firm oferuje pięcioletnią gwarancję na swój sprzęt. Posunięcie to jest m.in. efektem konsekwentnego działania w kierunku poprawy jakości, reorganizacji firmy oraz faktu, że cała produkcja odbywa się w Polsce, w jednym zakładzie produkcyjnym we Wrześni. Serwis gwarancyjny produktów Tonsil realizowany jest w systemie door-to-door na koszt producenta.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj